DEIMIC Inteligentny dom, budynek, mieszkanie.

Inteligentny dom DEIMIC

Deimic jest producentem urządzeń do automatyki budynkowej o kapitale w stu procentach polskiego pochodzenia.

Specjaliści pracujący nad systemem Deimic One dbają o to, aby produkt był ciągle rozwijany i udoskonalany. 

DEIMIC | Cele firmy
Nasze cele

Naszym celem jest zawsze dotrzymywać kroku zmieniającym się potrzebom klientów i zaspokajać ich, nawet bardzo indywidualne marzenia o inteligentnym domu.

Dajemy gwarancję, że jesteśmy pewnym i solidnym partnerem, z którym można planować współpracę na lata.

Cieszymy się, że od ponad dekady możemy prężnie i dynamicznie wypełniać misję tworzenia produktu przyjaznego dla każdego.

DEIMIC | Misja firmy
Misja firmy

Deimic jest marką działającą w branży automatyki budynkowej nieustannie od ponad dziesięciu lat. Nasz system inteligentnego domu jest w całości produkowany i rozwijany w Polsce przez zgrany zespół specjalistów i pasjonatów technologii.

W pracy przyświeca nam misja tworzenia produktu prostego w obsłudze i dostępnego dla każdego. Dzięki uważnemu słuchaniu opinii naszych klientów tworzymy rozwiązanie, które spełnia ich potrzeby i cieszy się wielkim zaufaniem. 

DEIMIC | Nagrody
Nagrody i targi

Klienci na całym świecie cenią nas za niezawodność, profesjonalizm i wsparcie, które zapewniamy na każdym etapie współpracy.
Aby lepiej rozumieć ich potrzeby i zawsze być na bieżąco z trendami, każdego roku uczestniczymy w targach branżowych w kraju i za granicą.

Ogromnie cieszą nas wszystkie wyróżnienia i słowa uznania, w tym tytuł Dobra Marka 2019 oraz szczególnie cenny dla firmy
Złoty Medal Budma 2020.

Smart Home. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie. Automatyka domowa. 


© Copyright 2020 DEIMIC. Smart Home. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie. Automatyka domowa.