Samodzielna konfiguracja systemu | DEIMIC

Samodzielna konfiguracja systemu

Bez czekania na fachowca.
Bez wypełniania zbędnych formularzy zgłoszeniowych.

Wszystko jest proste i intuicyjne.

Jeśli masz specjalne potrzeby, których nie spełnia podstawowa wersja systemu, możesz śmiało samodzielnie wprowadzić zmiany.

Nasz system jako jedyny pozwala na łatwe i swobodne konfigurowanie funkcji inteligentnego domu. 

Wiemy, że Twoje potrzeby wciąż się zmieniają i możliwość samodzielnego wprowadzania zmian jest bardzo ważna. Możesz tego dokonać dzięki aplikacji DeimicApp, która nie tylko zarządza wszystkimi elementami systemu, ale też pozwala je zmieniać.

Nie musisz czekać na fachowca i tłumaczyć mu swoich pomysłów. Możesz w bardzo prosty sposób samodzielnie dokonać zmian w aplikacji. Powstała właśnie w tym celu, aby Tobie było łatwiej.


Nie chcemy, abyś musiał się uczyć obsługi inteligentnego domu. Chcemy, żebyś po prostu wygodnie w nim mieszkał. Szanujemy też Twój czas i dlatego stworzyliśmy aplikację DeimicApp, która jeśli tylko chcesz, pomoże Ci jeszcze bardziej dostosować dom do swoich potrzeb.

Chcemy, aby każdy mógł cieszyć się inteligentnym domem bez żadnych ograniczeń. Jest to możliwe dzięki aplikacji DeimicApp, która zarządza systemem i w łatwy sposób pozwala go konfigurować.

Smart Home. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie. Automatyka domowa. 


© Copyright 2020 DEIMIC. Smart Home. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie. Automatyka domowa.