Przyjazna aplikacja, przyjazny dom | DEIMIC

Przyjazna aplikacja,
przyjazny dom

Obojętnie co i gdzie robisz oraz jak spędzasz swoje wolne chwile. Z nami zawsze masz pewność, że w Twoim domu wszystko działa, jak należy.

Żyj inteligentnie i komfortowo

Pozwól, aby aplikacja DeimicApp odmieniła Twoje życie i wzięła na siebie wszystkie nudne, codzienne obowiązki. Niech jej zadaniem będzie, aby wszystko w domu działało tak, jak lubią domownicy.

DeimicApp oznacza koniec Twoich zmartwień. Dzięki aplikacji nie musisz przejmować się codziennymi kłopotami, takimi jak wysokie rachunki za energię lub zimne grzejniki w środku zimy. System inteligentnego domu zadba o oszczędność i zmniejszy comiesięczne rachunki, a komfortową temperaturę w domu zapewni przez cały rok (nie tylko zimą!). Twoim zadaniem jest się zrelaksować i szybko przyzwyczaić do łatwiejszego życia z systemem Deimic.

Decydując się na system inteligentnego domu, zmieniasz całkowicie styl swojego życia. Przy użyciu naszej aplikacji Twój dom i życie będą bardziej zorganizowane i oszczędne. A najlepsze, że wcale nie wymaga to dodatkowego zaangażowania i czasu.
Aplikacja dostosowuje dom do Twoich potrzeb, przez co życie stanie się bardziej komfortowe.

Wystarczy dostęp do Internetu, a bez problemu będziesz mógł zarządzać wszystkimi elementami systemu Twojego Inteligentnego Domu. Tak zyskana wolność to nie tylko komfort, ale też bezpieczeństwo Twoje, Twojego domu i Twojej rodziny.

 Dzięki DeimicApp możesz łatwo zarządzać domem i przestrzenią wokół niego z dowolnego miejsca na świecie.

DEIMIC | Zaawansowane funkcje
 10 lat doświadczeń 

System inteligentnego domu Deimic One oraz zarządzająca nim Aplikacja DeimicApp to wynik przeszło 10 lat doświadczeń inżynierów i programistów pracujących w branży inteligentnych budynków od niemal samego początku jej istnienia.

DEIMIC | Prosta konfiguracja
Chcemy, aby aplikacja wyręczała Cię w codziennych zadaniach związanych z zarządzaniem domem.

W Deimicu rozumiemy, że to system inteligentnego domu i zarządzająca nim aplikacja, są narzędziami, które mają być dostosowane do użytkownika, a nie na odwrót. Nie chcemy, abyś poświęcał zbyt wiele czasu na naukę i używanie naszej aplikacji. 

Smart Home. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie. Automatyka domowa. 


© Copyright 2020 DEIMIC. Smart Home. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie. Automatyka domowa.