fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909

Dla dewelopera

Zostań naszym partnerem!

Współpraca biznesowa

Zainstalowanie systemu inteligentnego domu Deimic One w domu lub mieszkaniu sprawia, że nieruchomość staje się o wiele bardziej atrakcyjna na rynku. Aby wyróżnić swoją ofertę na tle propozycji innych developerów, najlepiej zainwestować w rozwiązanie, które szybko się zwróci i wyznaczy nowy standard. W dobie postępu technologicznego oferującego ułatwienie i uatrakcyjnienie codzienności, system inteligentnego domu to idealna propozycja dla branży budowlanej i rynku nieruchomości.

Dzięki systemowi Deimic One oferta mieszkania lub domu zdecydowanie zyskuje na atrakcyjności. Nasz produkt doskonale wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, szanując panujące trendy w designie. Nie rzuca się w oczy, nie zmusza do maskowania modułów i akcesoriów oraz nie narzuca konkretnych aranżacji. Dzięki stylowym włącznikom dotykowym i wyeliminowaniu wielu pilotów na rzecz sterującej aplikacji mobilnej, nieruchomość gotowa jest na wymagającego i zdecydowanego klienta, którego nie zadowalają stare i niepraktyczne rozwiązania.

Coraz więcej Polaków decyduje się na wprowadzenie nowych technologii do swojej codzienności i marzy o systemie inteligentnego domu. Chętnie więc szukają gotowych nieruchomości, które na wyposażeniu posiadają taką technologię. Świadomość, że system inteligentnego domu skutecznie przyczynia się do różnych oszczędności (zużywana energia, rachunki, czas, rozbudowywanie funkcjonalności) utwierdza klienta w przekonaniu, że taka nieruchomość to najlepsza inwestycja w przyszłość, na jaką może się zdecydować.

System Deimic One podwyższa wartość inwestycji, ponieważ sprawia że jest o wiele bardziej atrakcyjna zarówno finansowo, jak i rozwojowo. Dziś inteligentny dom to nie jakiś zbędny luksus, a patrzenie w przyszłość ze świadomością, że niedługo Deimic One będzie standardowym rozwiązaniem wykorzystywanym w większości domów i mieszkań. Dlatego właśnie oferta nieruchomości wyposażonej w system inteligentnego domu wyróżnia się na rynku, zwraca uwagę i skłania do zapytania o więcej informacji. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami by dowiedzieć się, jak wspólnie możemy dopracować Twoją ofertę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby zapisu na szkolenie. Zdaję sobie sprawę, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne dla przeprowadzenia procesu zapisu na szkolenie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu w imieniu własnym. Zdaję sobie sprawę, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne dla przeprowadzenia procesu zapisu na szkolenie.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!