fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909
współpraca
Deimic jest firmą otwartą na wszelkie propozycje współpracy. Szczególnie zależy nam na świetnym kontakcie z instalatorami, deweloperami i architektami, czyli osobami bezpośrednio związanymi z branża budowlaną i technologiczną. Oferujemy bardzo zaawansowany system inteligentnego domu, który jest prosty w instalacji i łatwy w obsłudze więc zapewnia spełnienie potrzeb każdego wymagającego klienta.

Dla instalatora

Do współpracy zachęcamy fachowców zajmujących się usługami montażowymi w domach i mieszkaniach klientów. Instalatorom oferujemy profesjonalne szkolenia na temat naszego systemu Deimic One, dzięki którym będą mogli podejmować się montażu naszych produktów. Takie partnerstwo zapewnia szereg korzyści dla fachowców, ponieważ poza uzyskaniem licencji autoryzowanego instalatora przewidujemy poszerzenie współpracy o dodatkową ofertę, np możliwość sprzedawania naszych produktów z atrakcyjnym rabatem zakupowym.

Dla projektanta i architekta

Dziś coraz więcej osób spełnia marzenie o posiadaniu inteligentnego domu lub mieszkania. Od kiedy takie udogodnienia, jak automatycznie otwierane rolety i włączające się światło, są w zasięgu portfela nie tylko ludzi majętnych, pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na projekty uwzględniające instalacje systemu inteligentnego domu. Deimic One jest systemem atrakcyjnym zarówno dla architektów, którzy muszą zaprojektować całą instalację, ale też dla projektantów, dla których liczy się ostateczny wizualny projekt. Mając pewność, że posiadamy świetny produkt chcemy zaprosić do współpracy wszystkich architektów i projektantów, szukających idealnego rozwiązania dla swoich klientów.

Zarezerwuj już dziś swoje miejsce na szkoleniu!
Zostań naszym instalatorem!
System Deimic One to wyjątkowy produkt, który oferuje maksymalnie dużo udogodnień w atrakcyjnej cenie. Wchodząc z nami we współpracę zostaje się autoryzowanym instalatorem naszego systemu inteligentnego domu. Upoważnia to do odbycia jednodniowego szkolenia z zakresu instalacyjno-montażowego, dostęp do wszystkich materiałów instruktażowych w formie pisemnej i multimedialnej (dokumentacje i filmy), oprogramowanie konfiguracyjne, wsparcie zdalne naszych specjalistów, roczną licencję na instalowanie produktów Deimic One i rekomendacje dla klientów. Dla instalatorów wyrażających chęć rozszerzenia współpracy o sprzedaż naszego produktu, przewidujemy dodatkowe opcje, w tym szkolenie sprzedażowe i możliwość zakupu systemu Deimic One w specjalnej cenie.
Firma Deimic jest również partnerem Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!