fbpx
wsparcie

Here's What We Do Better

Baza wiedzy
Oto Baza Wiedzy - Największy katalog informacji jakich potrzebujesz! Tutaj dowiesz się w jaki sposób samodzielnie zainstalować moduł, skąd pobrać aplikację mobilną i wiele więcej!
Do pobrania
Szukasz najnowszego katalogu możliwości systemu Deimic One? A może chcesz pobrać instrukcję do zakupionego modułu Deimic One Master? Wszystko znajdziesz w dziale do pobrania!
Filmy instruktażowe
Instalacja czy konfiguracja systemu jest prosta jak nigdy dotąd! Przed Tobą kilkadziesiąt filmów instruktażowych, które krok po kroku przedstawią Ci możliwości systemu Deimic One!
Dokumentacja
Nieważne czy szukasz pojedynczej karty produktu czy szczegółowej instrukcji obsługi produktu - to właśnie tutaj znajdziesz pełną dokumentację!
Szkolenia
Jesteś elektrykiem? A może zajmujesz się wdrażaniem systemów alarmowych? Zapraszamy na szkolenie dotyczące instalacji oraz konfiguracji systemu Deimic One! Śpiesz się - liczba miejsc jest ograniczona!
Wsparcie na najwyższym poziomie

System gwarancyjny Deimic

Przed Tobą System Inteligentnego Domu Deimic One – produkt sprawdzony i bezpieczny, jeśli jednak obawiasz się o jego proces gwarancyjny, zapoznaj się z naszymi Ogólnymi Warunkami Gwarancji.