Czy wiesz ile kosztuje Inteligentny Dom?

Faktyczny koszt Systemu Inteligentnego Domu Deimic One zaczyna się już od 999zł, który za sprawą generowanych oszczędności zwróci się w ciągu kilku lat.

Znajdź oszczędności!

Na każdy nowo wybudowany dom składa się jego automatyka w mniejszej lub większej ilości w zależności od rozmiaru inwestycji. Oferta naszej firmy stworzona na podstawie wypełnionego formularza dotyczącego Systemu Inteligentnego Domu Deimic One w Państwa domu, pozwoli określić kwotę oszczędności w tym konkretnym przypadku. Aż 94% wszystkich przygotowywanych przez konsultantów firmy Deimic ofert zawiera zarówno sterowanie roletami jak również kontrolę temperatury, a ponad 82% inwestorów niepotrzebnie instaluje dodatkowy panel do obsługi rekuperatora! System Inteligentnego Domu Deimic One nadzoruje zdecydowaną większość z tych systemów, generując przy tym oszczędności sięgające nawet kilku tysięcy złotych, a dodatkowo posiada wbudowane funkcje takie jak symulacja obecności domowników, sterowanie domem przez internet, kontrola aktualnej sytuacji czy podgląd monitoringu. W wielu sytuacjach okazuje się, że faktyczny koszt Systemu Inteligentnego Domu Deimic One jest mniejszy niż 2 tysiące złotych!

Deimic One, a wartość inwestycji

System Inteligentnego Domu Deimic One jest jednym z niewielu urządzeń, których instalacja powoduje znaczny wzrost wartości, a to właśnie za sprawą możliwości modułu. W momencie zakupu typowego urządzenia zainstalowanego w domu, jego cena spada tylko z tego powodu, że zostało już rozpakowane i użyte. W przypadku Systemu Inteligentnego Domu Deimic One jest dokładnie odwrotnie. Wyprodukowany przez firmę Deimic system podnosi wartość całej inwestycji na lata, a dodatkowo sam generuje znaczne oszczędności w trakcie jego użytkowania.

Wycena systemu

Kryteria założone do tej kalkulacji przedstawiają typowy nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym posiadającym rolety na parterze, oświetlenie tradycyjne jak również LED RGB o zmiennej barwie, strefy grzewcze, kontrolę nad bramami oraz obsługę rekuperatora. Nasz system posiada również dedykowany panel dotykowy do obsługi systemu, może być również obsługiwany jak i konfigurowalny z dowolnego urządzenia mobilnego z systemem iOS oraz Android.

7891,00zł oszczędności!

Dokładnie tyle złotych zostało zaoszczędzone na różnego rodzaju systemach zewnętrznych oraz co równie ważnie, niezsynchronizowanych ze sobą:
- Zewnętrzny system do sterowania roletami - 2970,00zł
- Zewnętrzny system do sterowanie centralnym ogrzewaniem - 2107,00zł
- Systemy sterowania oświetleniem, rekuperacją oraz alarmem - 2814,00zł


System Deimic One za 999zł

Cena Systemu Inteligentnego Domu Deimic One, który steruje roletami, centralnym ogrzewaniem, rekuperatorem oraz wentylacją, oświetleniem, a dodatkowo posiada szereg innych udogodnień wynosi 8890zł. Dzięki rezygnacji z rolet radiowych, sterownika do rekuperacji, regulatorów centralnego ogrzewania oraz sterowników do oświetlenia LED, zaoszczędziliśmy 7891zł. Faktyczny koszt Systemu Inteligentnego Domu Deimic One wynosi 999zł.

Automatyka to nie wszystko

System Inteligentnego Domu Deimic One to nie tylko wspomniana wcześniej automatyka. Cały system może kumunikować się z setkami różnych urządzeń, działać w oparciu o określone przez nas sceny, tak proste jak chociażby delikatne budzenie domowników ulubioną stacją radiową wraz z podniesieniem rolet czy tak oczywiste jak automatyczne wyłączenie wszystkich świateł, wybranych urządzeń oraz zazbrojenie alarmu jednym przyciskiem wyjścia z domu.

Katalog produktów

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016