fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909
Włączniki dotykowe
Zależy nam żeby posiadać w naszych wnętrzach rzeczy ładne i modne. Dlatego wymieniamy lampy, dywany, meble, często też drzwi i okna. Ta sama zasada dotyczy takich przedmiotów użytkowych, jakimi są włączniki światła. Niepozorne, małe, nieraz pomijane w trakcie remontów lub budowy domu. Tymczasem Deimic One oferuje włączniki nowej generacji, modne, funkcjonalne, pasujące do nowoczesnych wnętrz, będące prawdziwą ozdobą ściany. A do tego niesamowitym ułatwieniem życia.

Elegancki design

Włączniki występują w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. To klasyczne barwy, które design, zwłaszcza minimalistyczny i skandynawski, wprost kocha. Zrobione są z eleganckiego szkła i posiadają oświetlenie nocne, czyli delikatną łunę światła, która pomaga zlokalizować włącznik na ścianie nawet w kompletnych ciemnościach. W standardzie są również różne kolory RGB, które potwierdzają uruchomienie konkretnych funkcji (dla każdej przypisany jest inny kolor).

Funkcje i możliwości

W definicji słowa “funkcja” kryje się ogrom możliwości, którymi można sterować za pomocą włączników dotykowych. Może być to sterowanie multimediami, roletami, wentylacją, ogrzewaniem, a nawet uruchamianie konkretnych scen, które łączą w sobie kilka funkcji dziejących się jednocześnie. Pola na panelu są bardzo czułe na całej powierzchni, więc nie wymagają wybitnej precyzji w dotykaniu powierzchni. Oznacza to, że nie trzeba bardzo uważać, by dotknąć pole w samym środku.
Nie należy martwić się, że tak zaawansowany panel będzie trudny do zainstalowania i zaprogramowania. Montażu dokonać może każdy specjalista, który zajmuje się instalowaniem gniazdek i włączników. Nadać włącznikowi odpowiednie funkcje i potem dowolnie je zmieniać, możemy natomiast samodzielnie z pomocą aplikacji mobilnej, która wspiera posługiwanie się systemem Deimic One. Trzeba też dodać, że panele dotykowe są całkowicie bezpieczne. Dzięki wodoodporności, nawet mokre rączki dzieci nie są zagrożone.
Włącznik dotykowy Deimic One posiada o wiele więcej opcji niż klasyczny włącznik, który zwykle tylko włącza i wyłącza światło. W zależności od tego jaki wariant panelu wybierzemy, tyle możliwości sterowania będzie posiadał. Oczywiście im więcej pól na panelu, tym więcej funkcji, które można mu przypisać. Na przykład włącznik czteropolowy może obsłużyć dziesięć konkretnych czynności, natomiast sześciopolowy nawet czternaście. To zdecydowanie więcej niż włączenie i wyłączenie światła, prawda?
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!