fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909
Bezpieczeństwo dzieci
Zainstalowanie systemu inteligentnego domu to bardzo często chęć sprawienia, że przestrzeń w której przebywają nasi najbliżsi jest dla nich oazą spokoju i bezpieczeństwa. To pragnienie zwłaszcza dotyczy dzieci, które najbardziej narażone są na zagrożenia czyhające w środku i na zewnątrz. Deimic One to system, którego nadrzędną zasadą jest zapewnienie bezpieczeństwa. Szereg funkcji i opcji znajdujących się w ofercie naszego produktu, sprawi że będziemy spokojni o dzieci przebywające w mieszkaniu.

Najbliższe otoczenie

Trudno jest zostawić dziecko same w domu, nawet jeśli ma już tyle lat, że śmiało można wyjść na szybkie zakupy. Najczęściej obawiamy się, że otworzy drzwi nieznajomemu, który może być niebezpieczny. Deimic One zapewnia takie zamknięcie drzwi, że dziecko nie będzie mogło ich otworzyć, a dzięki aplikacji mobilnej i rejestratorowi obrazu przy domofonie, sprawdzimy kim jest osoba chcąca wejść do domu. Jeśli będzie to babcia z niezapowiedzianą wizytą, to możemy ją nawet zdalnie wpuścić do środka.

Instalacje dodatkowe

Niebezpieczeństwem dla dziecka mogą okazać się awarie instalacji lub zapominalstwo naszej pociechy. System Deimic One posiada czujniki, które monitorują działanie wszystkich procesów w domu. Jeśli wykryją nieszczelną instalację gazową natychmiast ją zamkną, by nie uwalniał się trujący i łatwopalny gaz. Gdy natomiast nasze dziecko zapomni zakręcić kran, czujniki odetną dopływ wody zapobiegając zalaniu mieszkania.
Czasami to nasza własna nieuwaga może spowodować zagrożenie. Wystarczy, że wychodząc w pośpiechu z domu nie wyłączymy kuchenki albo żelazka. Dziecko dotknie gorącego urządzenia, poparzy się i nieszczęście gotowe. Tymczasem Deimic One nie dopuszcza do takich sytuacji, ponieważ dba o to, by urządzenia nieużywane a uruchomione zostały odłączone od zasilania. Oczywiście aplikacja mobilna informuje o takich sytuacjach nieobecnego rodzica.
System Deimic One jest bezpieczny w użytkowaniu. Te jego elementy, które są wystawione na kontakt z dzieckiem, np włączniki dotykowe, nie mają prawa stworzyć groźnej sytuacji. Dziecko może dotykać ich mokrymi rączkami, a i tak nie ostanie porażone prądem. Jeśli dręczą nas niepewność i obawy, a kolejka w sklepie się nie skraca, to dostęp do kamer w aplikacji mobilnej, pomoże nabrać pewności, że dziecku nic nie grozi. Widok pociechy spokojnie bawiącej się w swoim pokoju ukoi nasze nerwy.
Poznaj cenę systemu w Twoim domu!
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!