fbpx
Aplikacja mobilna
Najbardziej popularną i intuicyjną metodą sterowania systemem inteligentnego domu Deimic One jest posługiwanie się aplikacją mobilną, którą można mieć na przykład na telefonie lub tablecie. Taka aplikacja pozwala dowolnie konfigurować elementy systemu, a potem zmieniać te ustawienia wedle własnych ewoluujących potrzeb i życzeń. Dzięki aplikacji Deimic One jest jeszcze bardziej przystępny i przyjazny użytkownikowi. To zdecydowany plus, że istnieje takie narzędzie do sterowania.

Możliwości aplikacji

Tak jak system inteligentnego domu nie należy do najprostszych mechanizmów, tak aplikacja służąca do sterowania jego funkcjami już tak. Raczej większość osób korzystających z różnych aplikacji na swoich telefonach będzie potrafiła wybrać urządzenie i przypisać mu funkcję wybraną z listy dostępnych. Mechanizm użytkowania jest bardzo prosty i łatwy do szybkiego opanowania. Pisząc, że to dziecinnie proste nie przesadzamy, ponieważ śmiało można nauczyć dziecko posługiwania się aplikacją.
Koniecznie trzeba zaznaczyć, że aplikacja jest responsywna, co oznacza, że na każdym urządzeniu mobilnym, na którym zostanie zainstalowana i uruchomiona, będzie wyglądać czytelnie i ładnie. Symbole oraz podpisy są wyświetlane w bardzo dobrej rozdzielczości, tak że nawet osoby starsze lub mające problemy ze wzrokiem powinny rozpoznawać co jest wyświetlane.

Podgląd zdalny

Ogromną zaletą aplikacji jest to, że tak długo jak mamy połączenie z internetem, możemy zdalnie monitorować sytuację w domu. Dzięki kamerom zamontowanym na potrzeby bezpieczeństwa domowników i na wypadek włamania obraz może być podglądany w aplikacji nawet na drugim końcu świata. Jeśli ktoś jednak nie ma potrzeby ciągłego sprawdzania, wciąż pozostaje funkcja alarmu. Aplikacja alarmuje o wykrytej nieprawidłowości w domu, dzięki czemu mamy szansę zareagować od razu.
Poznaj cenę systemu w Twoim domu!