fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909

Aplikacja Deimic App!

Sprawdź naszą aplikację!

Najbardziej popularną i intuicyjną metodą sterowania systemem inteligentnego domu Deimic One jest posługiwanie się aplikacją mobilną, którą można mieć na przykład na telefonie lub tablecie.

Wybrane funkcje:

  • Samodzielna konfiguracja funkcji oraz scen
  • Idealny wygląd na urządzeniach iOS oraz Android
  • Zdalny dostęp przez internet
  • Zmiana rozmiaru ikon
  • Powiadomienia PUSH
  • Potwierdzenia wykonania funkcji np. otwarcia bramy
  • Niezwykła intuicyjność

Zmiana funkcji włącznika

W trakcie użytkowania systemu, istnieje możliwość zmiany jego funkcji bez żadnej pomocy czy ingerencji instalatora! To zdecydowany plus systemu Deimic One, ponieważ zmiana funkcji, która jest przypisana do włącznika na ścianie trwa tylko 30 sekund!

Potrzeby i życzenia

Aplikacja pozwala dowolnie konfigurować elementy systemu, a potem zmieniać te ustawienia wedle własnych ewoluujących potrzeb i życzeń. Dzięki aplikacji Deimic One jest jeszcze bardziej przystępny i przyjazny użytkownikowi. To zdecydowany plus, że istnieje takie narzędzie do sterowania.

Tworzenie scen użytkownika

System wyposażony jest w możliwość używania własnych scen czyli określonych zadań wykonanych równocześnie lub jedno po drugim. Przykładową sceną jest scena wyjścia – naciśnięcie jednego przycisku może spowodować zamknięcie wszystkich rolet, zgaszenie świateł oraz zazbrojenie systemu alarmowego. Od teraz scenę skonfigurujesz samodzielnie za pomocą Twojego telefonu wyposażonego w aplikację Deimic App. Nie zajmie Ci to więcej niż dwie minuty!

Możliwości aplikacji

Tak jak system inteligentnego domu nie należy do najprostszych mechanizmów, tak aplikacja służąca do sterowania jego funkcjami już tak. Raczej większość osób korzystających z różnych aplikacji na swoich telefonach będzie potrafiła wybrać urządzenie i przypisać mu funkcję wybraną z listy dostępnych. Mechanizm użytkowania jest bardzo prosty i łatwy do szybkiego opanowania. Pisząc, że to dziecinnie proste nie przesadzamy, ponieważ śmiało można nauczyć dziecko posługiwania się aplikacją.
Koniecznie trzeba zaznaczyć, że aplikacja jest responsywna, co oznacza, że na każdym urządzeniu mobilnym, na którym zostanie zainstalowana i uruchomiona, będzie wyglądać czytelnie i ładnie. Symbole oraz podpisy są wyświetlane w bardzo dobrej rozdzielczości, tak że nawet osoby starsze lub mające problemy ze wzrokiem powinny rozpoznawać co jest wyświetlane.

Zobacz więcej na filmach instruktażowych!

Podgląd zdalny

Ogromną zaletą aplikacji jest to, że tak długo jak mamy połączenie z internetem, możemy zdalnie monitorować sytuację w domu. Dzięki kamerom zamontowanym na potrzeby bezpieczeństwa domowników i na wypadek włamania obraz może być podglądany w aplikacji nawet na drugim końcu świata. Jeśli ktoś jednak nie ma potrzeby ciągłego sprawdzania, wciąż pozostaje funkcja alarmu. Aplikacja alarmuje o wykrytej nieprawidłowości w domu, dzięki czemu mamy szansę zareagować od razu.

Sceny użytkownika

Dzięki aplikacji mobilnej projektowanie scen użytkownika jest łatwe i wygodne. Wystarczy zasiąść wygodnie w fotelu z tabletem lub telefonem i poeksperymentować. Mając w domu system Deimic One posiada się praktycznie nieograniczone możliwości dowolnej konfiguracji wszystkich funkcji.
Skomponowanie własnej sceny użytkownika to zautomatyzowanie konkretnej sytuacji, która bardzo często jest powtarzana. Na przykład sytuacja codziennego wychodzenia z domu do pracy. Scena, która maksymalnie ułatwi ten proces obejmuje zamknięcie drzwi frontowych oraz okien i rolet w całym domu, uruchomienie alarmu i otworzenie się bramy garażowej oraz wjazdowej.  Skomponowanie sceny wyjścia lub dowolnej innej to dosłownie chwila zabawy z tabletem lub telefonem w ręku.
Poznaj cenę systemu w Twoim domu!

Zdalne sterowanie

Dzięki alarmowi i podglądowi widoku z kamer aplikacja mobilna daje możliwość pozostania w stałym kontakcie z domem, nawet w trakcie długoterminowych wakacji. Ważnym jest więc, żeby pozwalała również sterować wszystkimi funkcjami inteligentnego domu z dowolnego miejsca na świecie. Takie polecenia jak wyłączenie świateł w ogrodzie, nawodnienie trawnika, czy wpuszczenie rodziców do domu, można śmiało realizować jeśli na telefonie lub tablecie jeest zainstalowana aplikacja mobilna. Warunkiem jest jedynie to, by w miejscu w którym przebywamy był dostęp do intenretu.

Filmy powiązane:

Możliwości dodatkowe

Jeśli jest się programistą lub technicznym geekiem, to aplikacja otwiera drzwi do rozszerzenia możliwości systemu. Oczywiście staramy się, by nasz produkt był jak najbardziej rozbudowany i spełniał wszystkie potrzeby użytkowników, ale wiemy o istnieniu osób, które chcą dopracować każdy szczegół swojego marzenia. Nadrzędną rolą systemu Deimic One jest zaspokajać wymagania, więc aplikacja mobilna staje naprzeciw tym potrzebom i daje dostęp do funkcji developerskich.
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!