fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909

Bezpieczeństwo

We własnym domu!
Poznaj dobrodziejstwa inteligentnego domu!

W systemie Deimic One fundamentalną cechą jest bezpieczeństwo. To bardzo ważne by w domu, który ma zapewniać wysoki komfort mieszkania, domownicy czuli się maksymalnie bezpiecznie. W tym celu system wykorzystuje zaawansowaną technologię czujników i alarmów. Sytuacja w domu jest nieustannie monitorowana, tak by nie doszło do groźnej awarii, wypadku, czy włamania.

Technologia czujników zapewnia kontrolę nad energią elektryczną, wodą i gazem i w przypadku, gdy dochodzi do awarii instalacji, wyłącza dopływ energii, jednocześnie alarmując domowników o powstałym problemie. Problemem przestaje być też zapomniane żelazko, które zostało włączone. Czujniki wykryją niepożądane działanie urządzenia i je wyłączą nim stanie się coś złego.

System chroni też domowników przed zagrożeniami z zewnątrz. Jeśli do domu zechce dostać się niepożądana osoba, to czujniki wykryją taką obecność i odpowiednio zareaguje. Zostanie włączony alarm, światła zaczną migać, rolety w oknach się opuszczą, a drzwi zablokują, uniemożliwiając przestępcy ucieczkę.

Komfortowy oraz wygodny
Poznaj Deimic One

Wszystko co zapewnia system inteligentnego domu Deimic One składa się na pełny komfort mieszkania w takim domu. Poza oczywistym podniesieniem standardu życia, większemu bezpieczeństwu i oszczędnościom, które zapewnia system, jest jeszcze zwyczajna frajda z korzystania z tych wszystkich funkcjonalności.

Nie zmienia to jednak faktu, że najważniejsze w inteligentnym domu to poczucie pełnego zrelaksowania i zadowolenia. Osiągnąć ten stan można wykorzystując wszystkie funkcje oferowane przez system Deimic One. Część będzie wyręczała domowników z odziennych obowiązków i konieczności doglądania wielu spraw. Inne pozwolą odetchnąć z ulgą na myśl o bezpieczeństwie swoim, bliskich i majątku, a jeszcze inne to świadomość, że system sam stara się zaoszczędzić jak najwięcej energii i odciążyć nas finansowo.

samodzielna konfiguracja
Nie bój się eksperymentować!

Gdy system Deimic One zostanie zainstalowany w domu przestaje być potrzebna pomoc instalatora, ponieważ skonfigurowanie ustawień pod potrzeby domowników jest banalnie proste. Potrzebne jest wyłącznie urządzenie mobilne, na którym można zainstalować aplikację. Dzięki temu z łatwością przypiszemy konkretne efekty do posiadanych w domu urządzeń.

Konfiguracja pozwala nam przelanie własnych, bardzo indywidualnych i spersonalizowanych potrzeb do systemu Deimic One. Należy wspomnieć, że aplikacja jest bardzo prosta i przejrzysta, wyraźnie są w niej zaznaczone urządzenia i lista efektów, które możemy przypisać do urządzenia.

 

0
Instalatorów na świecie
0
Zrealizowane projekty
0
Zainstalowanych modułów
szklane
włączniki dotykowe

Ogromną zaletą systemu Deimic One są nowocześnie wyglądające, pasujące do większości wnętrz i wielofunkcyjne włączniki. Ich powierzchnia jest podzielona na kilka pól, które są wrażliwe na siłę i długość dotyku, przez co można przypisać im więcej opcji niż jedną – włącz i wyłącz. Sześciopolowy panel obsługuje do czternastu funkcji, zaś czteropolowy dziesięć. Zatem jeden włącznik może odpowiadać za więcej zdarzeń, niż sterowanie jednym źródłem oświetlenia w pokoju.

Włączniki dotykowe w systemie Deimic One są dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym. Różne funkcje, które na nich zaprogramujemy oznaczone są innym kolorem, a gdy zapadnie zmrok, panel jest delikatnie podświetlany, tak by był łatwy do zlokalizowania na ścianie.

Eleganckie wykonanie
Panel dotykowy włącznika zrobiony jest z eleganckiego szkła, które idealnie wpisuje się do obecnych trendów wnętrzarskich. Uniwersalny design sprawia, że włącznik świetnie prezentuje się zarówno w czarnym, jak i białym wariancie kolorystycznym.
Idealna czułość
Włącznik cechuje idealna czułość, która sprawia, że dotyk działa intuicyjne na całej powierzchni pola. To bardzo wygodna zaleta, sprawiająca, że korzystanie z panelu jest bezproblemowe i nie wymaga aż tyle uwagi.
Bezproblemowy montaż
Montaż włącznika dotykowego nie jest trudniejszy od montażu jego tradycyjnego odpowiednika. Nie wymaga wsparcia innego specjalisty, niż ten z którego usług korzysta się przy okazji instalacji standardowych włączników.
Szereg wzorów do wyboru
Istnieje szeroki wybór włączników z podziałem na kolor i ilość pól, do których można przypisać funkcje. Zaczynając od minimalistycznych jednopolowych, przez kilku polowe z różnymi kombinacjami pól, kończąc na sześciopolowych.
Tryb nocny
Aby panel był widoczny, gdy w domu jest ciemno, do dyspozycji pozostaje funkcja podświetlenia nocnego. Sprawia to, że panel jest objęty delikatnym, łagodnym dla wzroku światłem, które pomaga w zlokalizowaniu go na ścianie.
Potwierdzenie
Włączniki dysponują całą gamą kolorów RGB, które spełniają funkcje potwierdzenia wykonania danej akcji. Jako, że sześciopolowe włączniki mogą mieć przypisane nawet czternaście funkcji, ważnym jest by każda miała inny kolor potwierdzenia.
po prostu
oszczędny

Z systemem Deimic One poczuje się nie tylko komfort z powodu podwyższenia standardu życia i poziomu bezpieczeństwa, ale też szybko zauważy się znaczące oszczędności. Tak długo, jak odpowiedzialni za dysponowanie energią są domownicy, nie można spodziewać się tak wyraźnego efektu. Gdy Deimic One przejmuje kontrolę nad energią elektryczną i wodą, automatycznie dostosowując ilość energii do zapotrzebowania, mamy pewność, że czuwa nad tym inteligentny automat, nieposiadający wad człowieka.

Już po pierwszym miesiącu mieszkania z systemem Deimic One można zaobserwować oszczędności w energii. Łatwo jest monitorować postępy dzięki specjalnym i szczegółowym wykresom, dostępnym w aplikacji mobilnej.

 

Niezwykle prosty
w obsłudze!

Twierdzenie, że Deimic One jest dziecinnie prosty w obsłudze, to absolutna prawda. Do skonfigurowania systemu nie jest potrzebna pomoc instalatora, można to zrobić samodzielnie. Również codzienne użytkowanie jest banalnie proste, ponieważ sterowanie sprowadza się do aplikacji mobilnej i dotykowych paneli. Oba te sposoby to kwestia przypisania konkretnych efektów urządzeń domowych do prostych przycisków lub ikon w aplikacji.

Nie powinno mieć się obaw lub przeciwwskazań przy uczeniu dziecka obsługi systemu Deimic One. Jest on całkowicie bezpieczny i przede wszystkim prosty w użytkowaniu. Rodzic, który dopiero co opanował umiejętność sterowania inteligentnym domem, jest w stanie nauczyć dziecko funkcjonować bez przeszkód w domu pełnym nowych funkcjonalności.

Masz pytanie?
Odkryj naszą bazę wiedzy i znajdź odpowiedź!
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!