Poznaj system Deimic One

 
ZOBACZ NASZĄ REKLAMĘ W TV 

Czym jest inteligentny dom?

To po prostu obiekt wyposażony w system zarządzający oraz sterujący wszystkimi jego elementami i instalacjami. Daje użytkownikom możliwość swobodnego dopasowywania wszelkich ustawień pod indywidualne preferencje i potrzeby chwili.

Zapoznaj się z możliwościami i szczegółowym opisem Systemu Inteligentnego Domu DEIMIC ONE

Zastosowanie systemu Deimic One

System DEIMIC ONE jest dedykowany zarówno dla klientów indywidualnych: domy, wille, mieszkania, apartamenty, penthouse, jak i dla deweloperów oraz inwestorów: apartamentowce, obiekty komercyjne, obiekty użyteczności publicznej: hotele, sklepy, hale sportowe, gastronomia, szpitale, sanatoria czy SPA. Wykorzystując innowacyjną technologię i możliwości systemu DEIMIC ONE, możemy zaprogramować, sterować elementami wyposażenia, automatyką i zarządzać wszelkim instalacjami praktycznie w dowolnej przestrzeni lub obiekcie!

System można instalować w różnych wersjach (Basic, Premium), wykorzystując dodatkowe komponenty i rozszerzenia. Na filmie przedstawiamy możliwości i funkcjonalność inteligentnego systemu DEIMIC ONE, zainstalowanego w mieszkaniu (wersja rozszerzona - Premium!)
4-krotnie mniejszy, 4-krotnie tańszy, 4-krotnie lepszy!
Zaprojektowany przez Firmę DEIMIC System Inteligentnego Domu DEIMIC ONE, to obecnie najbardziej innowacyjny system zarządzania i sterowania automatyką budynkową w skali światowej! Stworzony w unikatowej technologii, mieści się tylko w jednym multikonfigurowalnym module, który jest odpowiednikiem dużych systemów złożonych z kilkunastu elementów i podzespołów. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest o wiele tańszy niż propozycje konkurencji i zdecydowanie bardziej zaawansowany jeśli chodzi o sferę technologiczną.

To niepozorne urządzenie to absolutny high-end technologii systemu inteligentnego otoczenia. Moduły DEIMIC ONE są dostosowane do każdej standardowej rozdzielni, posiadają 3 rodzaje zabezpieczeń oraz 2 tryby awaryjne, gwarantujące pracę urządzenia przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i przez 365 dni w roku.

Najbardziej intuicyjna aplikacja obsługująca domowy system na świecie

System DEIMIC jest sterowany przez standardowe włączniki oraz aplikację zainstalowaną na dowolnym smartfonie lub tablecie. Sama aplikacja jest przyjazna dla użytkowników, bardzo intuicyjna oraz przystosowana do obsługi przez osoby starsze i dzieci.
Zeskanuj kod QR i wypróbuj aplikację demo.
Unikalny w skali światowej, prosty w obsłudze  system i aplikacja
System został stworzony tak, aby każdy bez wyjątku potrafił nim sterować.
Umożliwia na przykład taką konfigurację, aby całość funkcji przypisać do standardowych włączników bez konieczności używania aplikacji sterującej. Wszelkie zmiany ustawień dokonuje się w przeciągu kilku sekund i bez przełączania jakichkolwiek kabli i elementów w rozdzielni.
System DEIMIC to sprawdzone rozwiązanie kablowe, w 100% odporne na zakłócenia wytwarzane przez telefony komórkowe, sieci Wi-Fi oraz inne piloty. Nie generuje fal elektromagnetycznych i przede wszystkim jest niezawodny w działaniu.

Działa z każdym włącznikiem

Do Systemu DEIMIC możesz używać dowolnych włączników impulsowych dostępnych
na rynku. Nie musisz rezygnować z Twoich ulubionych marek i innych designerskich rozwiązań.

Sam zmieniasz ustawienia

Każdy użytkownik Systemu Inteligentnego Domu DEIMIC, ma dostęp do materiałów pomocniczych w formie filmów i samouczków. Wystarczy się z nimi zapoznać, aby samodzielnie dokonywać wszelkich zmian i konfigurować system pod własne potrzeby. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych, płatnych wizyt instalatorów, oszczędzamy czas, pieniądze, a dodatkowo mamy gwarancję, że wszystko działa tak jak sobie tego życzymy.

To Ty decydujesz czym steruje DEIMIC

Moduł DEIMIC ONE posiada określoną ilość cyfrowych wejść i wyjść, umożliwiający podłączenie do systemu elementów na których Ci najbardziej zależy. Sam wybierasz i decydujesz czym system ma sterować. Możesz w ten unikatowy sposób dopasować wybrane elementy tj.: rolety, światła, gniazdka sterowalne, czujniki ruchu itp., pod dostępne sloty w module urządzenia. W ten sposób możesz w 100% wykorzystać wszystkie możliwości jakie daje Ci technologia DEIMIC ONE.

Prezentacja systemu DEIMIC ONE

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016