Inteligentne budynki w centrum Warszawy

 Moduł Deimic One Master – Idealne zastosowanie pojedynczego modułu do sterowania oświetleniem w inteligentnym budynku w centrum Warszawy. Praktyczne i przyjemne sterowanie aplikacją Deimic App w tym wypadku aż trzydziestoma ośmioma obwodami oświetlenia wewnątrz mieszkania oraz dodatkowo trzema obwodami oświetlenia typu LED. 

Jedno z najnowocześniejszych mieszkań w centrum stolicy - od teraz można nazwać mianem "Inteligentny Dom", gdyż obsługiwane jest jednym z najnowocześniejszych systemów inteligentnego domu na świecie! W tak pięknym i nowoczesnym mieszkaniu nie mogło zabraknąć sterowania klimatyzacją, ekologiczną rekuperacją czy sterowania ogrzewaniem - za pomocą modułów Deimic One Expander sterujemy tu aż ośmioma strefami ogrzewania. Właściciele mieszkania od samego początku byli przekonani, że sterowanie będzie dla nich wyzwaniem - w praktyce jednak od pierwszego momentu pragnęli jak najwięcej skonfigurować samemu. Okazało się że nie straszne im przypisywanie wielu scen i tym bardziej obsługa pojedynczych urządzeń. Przyjemnie mieszkać w tak inteligentnym budynku ułatwiającym wiele czynności wykonywanych przez nas każdego dnia. Dla naszych przyszłych klientów oraz dla nas samych jest to dowód, że zarówno system Deimic One jak i nasza aplikacja są świetnie przemyślane i dopracowane pod każdym względem.

Śledź naszego bloga - niebawem kolejne publikacje opisujące inteligentne budynki!

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016