fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909

Realizacja nietypowego marzenia w Tarnowie

Nieczęsto zdarza nam się odwiedzać Tarnów. Tym razem jednak bardzo ciekawą wycieczkę zagwarantowali nam Państwo Juchtowicz, którzy zwrócili się do nas z realizacją kolejnego swojego marzenia – przyszedł bowiem czas na ich inteligentny dom.

Inteligentny dom dla dużej rodziny

Pan Krzysztof jest właścicielem sporej firmy transportowej, którą prowadzi wraz z żoną. Razem z trójką dzieci mieszkali do tej pory w średniej wielkości domu dwupiętrowym, jednak przyszedł czas na zmiany i na nowy dom inteligentny. Jeszcze przed rozpoczęciem budowy pod Tarnowem, pan Krzysztof, jak rasowy przedsiębiorca, szukał firmy o najlepszej reputacji i najbardziej atrakcyjnych cenach, tak w skrócie trafił do nas. Kiedy opowiadał o swoich planach, poleciliśmy mu projekt od biura projektowego Domy z Wizją i okazało się, że jego wizja jest bardzo zbliżona do dostępnego w ofercie pracowni projektu domu z poddaszem. Tak oto sto pięćdziesiąt metrów kwadratowych inteligentnego domu, przeszło z etapu planów do realizacji!

Dom inteligentny – dla każdego

Rodzina pana Krzysztofa jest całkiem spora. Poza jego żoną, panią Joanną, mieszkańcami domu pod Tarnowem będą jeszcze dwie córki oraz najmłodszy syn. Przy prowadzeniu dużej firmy często nie ma zbyt wiele czasu i sił, by dopilnować wszystkiego w domu, więc inteligentne instalacje będą w tym przypadku ogromną pomocą dla państwa Juchtowicz. Automatyka domowa jest zaprojektowana tak, by wyłapywać i zniwelować wszelkie straty energii. Włączone światło w pustym salonie na noc? Nic z tego! Jeśli czujniki nie wykryją obecności, wyłączą światło i pozostałe nieużywane sprzęty. Nie można przecież marnować energii. Pan Krzysztof nie będzie musiał się też martwić ogrzewaniem, ponieważ dostęp do sterowania ogrzewaniem ma zawsze pod ręką. Zdalne sterowanie domem to w Deimic One standard, a nasza aplikacja mobilna zawsze dostarczy wszelkich informacji o tym, co dzieje się w domu pana Krzysztofa.

Specjalnie potraktowaliśmy pokoje dzieci państwa Juchtowiczów. Nastoletnie córki, Iwona i Monika, mają w swoich pokojach zaawansowane systemy audio, jako że obie kochają muzykę. Zamontowaliśmy tam także przypodłogowe oświetlenie LED, które tworzy w pokojach niepowtarzalny klimat. Sterować można nim z niewielkiego panelu dotykowego, który zaprojektowaliśmy tak, że nie tylko jest funkcjonalny, ale również ozdabia inteligentny dom. Synek państwa Juchtowiczów Tomek, dostał do pokoju specjalny projektor, który na suficie może wyświetlać wgrane w nim projekcje. Tomek chce w przyszłości zostać astronautą, dobrze więc, że u siebie w pokoju może poczuć się jak w planetarium.

Dom inteligentny – pełna kontrola

Pan Krzysztof dużo inwestuje, ale tylko w rzeczy, które dają mu wymierne korzyści. Wie też, że każdą inwestycję trzeba kontrolować. Dlatego sterowanie domem przez internet, to największy atut dla naszego klienta jeśli chodzi o inteligentny dom. To pan Krzysztof jest administratorem i kiedy jego córki będą chciały zrobić mu dowcip i np. zablokować drzwi od garażu czy bramę wyjazdową, pan Krzysztof bez trudu wyłączy im dostęp do tych funkcji. Co prawda dziewczyny zazwyczaj są grzeczne, ale kiedy rozmawialiśmy z państwem Juchtowicz podsłuchaliśmy, jak Iwona i Monika robiły plany żeby trochę „powkręcać” rodziców. Ciekawe czy im się uda?

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!