fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909

Pierwszy dom – inteligentny dom

Własny kąt, a coraz częściej dom inteligentny to marzenie niemal każdego człowieka. Kilka lat temu, wielu młodych ludzi postanowiło wyemigrować za granicę w poszukiwaniu lepszej pracy. Trend ten trwa do dziś, jednak część z nich, kiedy już dorobiła się czegoś na dobry start, wraca do kraju. Poznajcie Marcina i Olę, którzy po kilku latach przepracowanych w Anglii, postanowili wrócić do rodzinnego Płocka i mieszkanie, które dostali od rodziców przekształcić w inteligentne mieszkanie.

Inteligentny dom dla młodych

Ola i Marcin ciężko przepracowali kilka ładnych lat, ale też bardzo rozsądnie podchodzili do swoich zarobków i cały czas wiedzieli, że będą chcieli wrócić. W końcu mają tutaj rodzinę i starych przyjaciół. W Anglii wiodło im się bardzo dobrze, ale tęsknota do bycia na swoim była silniejsza. W Płocku, mieście, z którego oboje pochodzą, rodzice Oli zostawili im mieszkanie. Dość przestronne bo mające całe 80 m kw., młodzi postanowili, że zainstalują w nim system sterowania domem, żeby ułatwić sobie życie i zrobić coś dobrego dla środowiska oraz swoich kieszeni.

Nasi klienci skontaktowali się z nami po wstępnym rozpoznaniu rynku. Przemówiła do nich atrakcyjna cena oraz bardzo dobre opinie przeczytane i zasłyszane od innych. Po ustaleniu szczegółów z zapałem wzięliśmy się do roboty! Młodym lubimy pomagać równie bardzo, co starszym osobom, jak i rodzinom wielodzietnym.

Inteligentny dom według potrzeb

Najważniejsze w inteligentnym domu jest to, że automatyka domowa jest zawsze idealnie dopasowana do właściciela. Dlatego zawsze chcemy poznać oczekiwania i plany naszych klientów, wszystkie instalacje robione są przecież pod nich. Pani Ola pod koniec pobytu na Wyspach rozpoczęła prężną karierę w firmie zajmującej się odszkodowaniami. Wypracowała sobie stanowisko, dzięki któremu może pracować zdalnie, będąc nawet na drugim końcu świata. Na szczęście będzie na stałe mieszkać w Płocku, więc może być spokojna o łącze internetowe.

Miejscem pracy pani Oli będzie dom. Musiała więc jeden z pokoi zaadaptować jako swego rodzaju biuro. Najlepiej pani Oli pracuje się przy wyraźnym, ale niezbyt ostrym świetle i temperaturze ok. 19 stopni Celsjusza. Dzięki inteligentnym instalacjom, w jakie wyposażone jest inteligentne mieszkanie naszych bohaterów, wystarczy odpowiednio ustawić sterowanie oświetleniem oraz sterowanie ogrzewaniem, a wszystko to można zrobić przez aplikację mobilną. Nie trzeba nawet wstawać do kaloryfera, a tym samym rozpraszać się od pracy.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!