fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909

Największa wyprzedaż tego roku ruszyła!

150 zestawów urządzeń z rabatem nawet do 1500,00 zł w terminie od 12-30 listopada 2019r. Rabat zostanie rozliczony w formie akcesoriów do systemu w ich cenie katalogowej.

Days
Hours
Minutes
Seconds

czarny miesiąc wyprzedaży

Wybierz bezpieczeństwo i komfort!

Wybierz rozmiar zestawu dla Ciebie i spraw by Twój dom był ciepły, bezpieczny i komfortowy! W ramach tegorocznej, specjalnej akcji wyprzedaży przeznaczyliśmy 150 zestawów urządzeń. Nie czekaj nim będzie za późno!

Warunki promocji

W ramach akcji promocyjnej do każdego zakupu urządzeń głównych tj. Deimic One Master (oraz w wariancie Master LED), a także Deimic One Expander (oraz w wariancie LED), nasi klienci otrzymają rabat w formie pozostałych urządzeń w ofercie firmy Deimic. Do gamy urządzeń wliczają się m.in. czujniki ruchu, czujniki temperatury, włączniki dotykowe itp. zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem naszych klientów jak również stanami magazynowymi firmy Deimic. Pula urządzeń w ofercie jest ograniczona. Rabat nie może zostać zwrócony w formie gotówkowej.

Deimic One Master

Deimic One Master + Expander

Deimic One Master + 2x Expander

Specjalny rabat na włączniki dotykowe!

System Deimic One stworzy w Twoim domu niesamowitą aurę bezpieczeństwa oraz komfortu. Dbamy o naszych klientów już od ponad 10 lat!

Zakupy dostępne również w systemie ratalnym!

Bezpłatne opracowanie projektu

Wolisz podążać zgodnie ze ściśle przemyślanym rozwiązaniem? Nasze opracowanie instalacji elektrycznej otrzymasz w prezencie! Wypełnij poniższy formularz, a całkowicie bezpłatnie otrzymasz opracowanie instalacji elektrycznej dla Twojego domu. Pamiętaj, że nie są to jedynie uniwersalne wytyczne, a dedykowane opracowanie stworzone pod Twój wymarzony projekt!


Załącz rzuty projektu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby zgłoszenia. Zdaję sobie sprawę, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne dla przeprowadzenia procesu zgłoszenia prezentacji systemu Deimic One.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu. Zdaję sobie sprawę, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!