formularz wyceny

Specjalnie dla Państwa udostępniamy interaktywną ankietę. Ta wiedza pozwoli Państwu poznać cenę modułu w Państwa domu z uwzględnieniem poniższych parametrów.
Poznaj cenę systemu Deimic dla Ciebie

System Inteligentnego Domu Deimic One jest jednym z niewielu urządzeń, których instalacja powoduje znaczny wzrost wartości, a to właśnie za sprawą możliwości modułu. W momencie zakupu typowego urządzenia zainstalowanego w domu, jego cena spada tylko z tego powodu, że zostało już rozpakowane i użyte. W przypadku Systemu Inteligentnego Domu Deimic One jest dokładnie odwrotnie. Wyprodukowany przez firmę Deimic system podnosi wartość całej inwestycji na lata, a dodatkowo sam generuje znaczne oszczędności w trakcie jego użytkowania.

System alarmowyRekuperacjaKlimatyzacja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej. Zdaję sobie sprawę, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne dla przeprowadzenia procesu kalkulacji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym. Zdaję sobie sprawę, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne dla przeprowadzenia procesu kalkulacji.