fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909

Gdzie kupić

System Deimic One można zakupić bezpośrednio od naszej firmy, jako produkt do samodzielnej instalacji lub takiej z pomocą fachowca. System dostępny jest też do nabycia u naszych autoryzowanych instalatorów, którzy oferują usługę sprzedaży i instalacji w pakiecie.

Na rynku dostępne są gotowe mieszkania, które jako standard mają już zainstalowany i funkcjonujący system Deimic One. Dzięki współpracy z biurami projektowymi, można też zakupić dom lub plan domu, w którym uwzględniony jest nasz system i w ten sposób wejść w jego posiadanie.

Poznaj cenę systemu w Twoim domu

Wycena systemu Deimic One pozwoli Ci zrozumieć jak wiele nowoczesnych udogodnień i możliwości jest w zasięgu Twoich rąk i portfela. Odkryjesz, że posiadanie inteligentnego, dostosowanego do Twoich potrzeb domu, to koszt jak najbardziej realny, a wręcz zaskakująco przystępny. Pamiętaj też, że system Deimic One to również oszczędność energii, co będzie zauważalne już po pierwszym miesiącu mieszkania w inteligentnym domu.

Autoryzowani instalatorzy

System Deimic One jest tak samo prosty w instalacji, jak i w obsłudze – to jego mocne strony. Jeśli jednak nie czujesz się pewnie obcując z technologią, możesz skorzystać z wiedzy i umiejętności profesjonalnych instalatorów. Dysponujemy grupą doświadczonych, wyszkolonych i sprawdzonych fachowców, którzy instalują nasz system na terenie całego kraju. Nie krępuj się, skorzystaj z ich wsparcia.

Kup projekt domu z systemem Deimic One

Współpracujemy z biurami projektowymi, które od samego początku tworzenia projektu domu biorą pod uwagę nasze wytyczne dotyczące systemu Deimic One. W efekcie tego partnerstwa uzyskasz dom idealny, będący w pełni dostosowany do Twoich potrzeb, zarówno architektonicznie, jak i technologicznie. Zyskujesz też pewność, że system inteligentnego domu jest idealnie dopasowany do projektu domu, a przez to niezawodny.

Nasza współpraca z biurami projektowymi nie dotyczy wyłącznie projektów indywidualnych dla klienta. W tej chwili powstają całe osiedla domów, które w swoim standardzie posiadają zainstalowany i w pełni funkcjonujący system Deimic One.

Kup mieszkanie z systemem Deimic One

System Deimic One instalowany jest również w mieszkaniach i apartamentach. Współpracując z licznymi deweloperami zapewniamy całym osiedlom mieszkań zdecydowane podniesienie standardu, dzięki prostemu w instalacji i obsłudze systemowi inteligentnego domu. Jeśli więc interesuje cię zakup mieszkania z dedykowanym i w pełni funkcjonalnym systemem, który wymaga jedynie wprowadzenia własnych ustawień, to zapraszamy do kontaktu. Takie mieszkania jak najbardziej są w zasięgu Twojej ręki.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!