fbpx
Deimic sp. z o.o. ul. Polna 105, 87-100 Toruń
+48 886 660 909

Gdańsk – Inteligentny dom z widokiem

Dziś ponownie przenosimy się do Gdańska, gdzie powstał nowoczesny dom z widokiem. System inteligentnego domu Deimic One był marzeniem właścicieli nieruchomości, więc gdy tylko wybrali projekt, od razu zapytali czy nasza automatyka domowa będzie do niego pasowała. Odpowiedź była oczywista. Na etapie wyboru projektu każda wariacja na temat systemu inteligentnego domu jest możliwa do wdrożenia. Państwo Fabiańscy niesamowicie się ucieszyli bo ich inteligentny dom był coraz bardziej realny.

Inteligentne domy z widokiem

Różnego rodzaju projekty przewinęły się przez naszą firmę, ale musimy przyznać, że najciekawsze są te domy inteligentne, które mają na celu spełniać niecodzienne potrzeby domowników. Jako producent systemu inteligentnego domu bywamy w dużej ilości nieruchomości. Inteligentne mieszkanie też nie jest nam obce. Piękne domy z przeszklonymi ścianami są wybitnie piękne.

Sterowanie domem państwa Fabiańskich należy do bardzo przyjemnych obowiązków codziennych tej rodziny. Mają dużą powierzchnie, pięknie urządzoną i mnóstwo nowoczesnych sprzętów, w tym system inteligentnego domu. Do tego widok odejmuje mowę, ponieważ salonowe okna wychodzą na dziką plażę, którą ozdabiają stare, powalone drzewa i duże kamienie. Czy można chcieć czegoś więcej, jeśli automatyka domowa jest tak niezawodna, że nie trzeba się o nic martwić?

Sterowanie domem piętrowym

Państwo Fabiańscy mają do dyspozycji prawie 111 m2 podzielonych na 2 poziomy. Sterowanie domem o takim metrażu można docenić szybciej niż, gdy ma się mniejszą powierzchnię. Sterowanie ogrzewaniem, sterowanie roletami i sterowanie oświetleniem nie wymagają przemieszczania się między piętrami, ponieważ wystarczy aplikacja mobilna. Tak, funkcje typu: sterowanie domem przez internet i mobilna aplikacja, to były dwie priorytetowe cechy, których pożądali państwo Fabiańscy. Inteligentny dom bez tych funkcjonalności nie miał prawa powstać na gdańskiej plaży.

Poddasze jest bardzo ważne dla właścicieli domu. Mają tam piękną, dużą sypialnię, salon połączony z pracownią plastyczną gospodyni i pokój gościnny. Sterowanie domem przez internet okazało się istotne z tej prostej przyczyny, żeby nie musieć przemieszczać się po całym metrażu i nie zmieniać temperatur oraz stopnia nasłonecznienia w każdym pokoju z osobna. Pani Fabiańska bardzo lubiła czuć się komfortowo jeśli chodziło o ciepło i chłód, oraz o jasność i ciemność. Dlatego sterowanie roletami, sterowanie oświetleniem i sterowanie ogrzewaniem było bardzo ważne. Bez odchodzenia od blatu swojej pracowni, mogła zmienić ilość stopni w każdym z pomieszczeń i zdecydować, na których oknach roleta powinna być opuszczona, a gdzie podniesiona.

Inwestowanie w inteligentne domy

Bezprzewodowe sterowanie domem gwarantuje łatwe i funkcjonalne obsługiwanie wszystkich inteligentnych instalacji. Tego typu automatyka domowa sprawdza się zarówno w domach, jak i mieszkaniach, więc trudno się dziwić, że klienci wybierają właśnie taką technologię ułatwiającą codzienność. Pan Fabiański jest programistą, któremu nie wystarczyło dostosować się do zastanego produktu. Na szczęście system inteligentnego domu Deimic One daje możliwość personalizacji sterowania i wszystko co właściciel chciał nieco przerobić, było możliwe do zrealizowania.

Mało jest takich produktów na rynku, które nie tylko spełniają większość potrzeb klienta, ale od razu też umożliwiają poprawę tych nielicznych uwag. Sterowanie domem za pomocą systemu Deimic One udowodniło państwu Fabiańskim, że codzienność nie tylko nie musi być uciążliwa, ale wręcz przeciwnie. Inteligentne domy, w typie nieruchomości bohaterów tej opowieści, są zwykle bardzo ładne i im bardziej efektowna technologia się w nich znajduje, tym są atrakcyjniejsze na rynku nieruchomości. Fabiańscy są szczęśliwi w swoim domu, ale nie ukrywali, że zależy im na tym, by w przypadku ewentualnej sprzedaży, wartość domu była imponująca.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!