fbpx
Co wyróżnia system
Deimic One?
Zjedź niżej i dowiedz się więcej w czym jesteśmy lepsi!
jedyna.
taka.
aplikacja.
Aplikacja Deimic App to jedyna aplikacja na rynku oferująca tak rozbudowane możliwości! Za jej pomocą nie tylko zapalisz światło czy otworzysz bramę, ale również zmienisz harmonogram nawodnienia ogrodu lub sprawdzisz temperaturę w sypialni. 
Czy wymieniając żarówkę  wzywasz elektryka?
Zmiana funkcji jest tak samo łatwa!
Deimic One to jedyny, kompletny system Inteligentnego Domu, w którym funkcje zmienisz za pomocą własnego telefonu! Zajmie Ci to nie więcej niż 30 sekund i co najważniejsze – zrobisz to samodzielnie! A teraz wyobraź sobie, że używasz innej aplikacji oraz innego systemu inteligentnego domu. Za każdym razem, gdy chcesz zmienić funkcję włącznika na ścianie, musisz wezwać instalatora. 
wymiary
rozdzielni
elektrycznej
Budując dom zawsze staramy się, aby wszystko było jak należy. Tak samo staramy się zadbać o ilość dostępnego miejsca, więc nie sensu marnować go na rozdzielnię elektryczną. Nasz zrewolucjonizowany moduł zajmuje jedynie 18 pól w rozdzielni. Dzięki temu kompletny system jest nawet czterokrotnie mniejszy, niż w przypadku systemów konkurencyjnych o podobnych możliwościach!
Dlaczego  produkty firmy Deimic  są jednymi z najbardziej bezpiecznych na rynku?
Znana zasada mówi, że lepiej zapobiegać niż leczyć! To właśnie dlatego produkty naszej firmy są wykonane z najwyższej jakości komponentów. Stosowanie najlepszych produktów to jednak nadal nie wszystko. Moduły Deimic One posiadają szereg trybów ochrony. Poniżej poznasz każdy z nich!
Rozbudowana auto-diagnostyka systemu
Nasze moduły są w stanie całkowicie samodzielnie rozpoznać usterkę. Na tej podstawie w spróbuje ją w odpowiedni sposób rozwiązać lub chociaż zasygnalizować problem w razie niepowodzenia naprawy. Każdy nasz moduł, mimo iż jest jednym produktem, w środku składa się z wielu różnych podzespołów. Nawet w sytuacji zaistnienia usterki, występuje ona wyłącznie w jednym komponencie co nie odbija się na działaniu innych funkcji w inteligentnym domu. W systemie Deimic One wystąpienie awarii, która całkowicie uniemożliwi nam funkcjonowanie w domu zminimalizowane jest praktycznie do zera!
Kopie zapasowe konfiguracji domu
W naszym systemie bardzo dobrze rozumiemy jak ważne są kopie zapasowe systemu oraz konfiguracji. Właśnie dlatego możesz samodzielnie zapisać stworzony przez Ciebie system, jego ustawienia, harmonogramy i zależności do pliku. W razie potrzeby jego przywrócenie jest bardzo łatwe, trwa maksymalnie kilka minut i nie wymaga pomocy z zewnątrz.
Serwis gwarancyjny
Pomimo tego, że wymiana modułów Deimic One nie zdarza się często, jesteśmy na to przygotowani lepiej niż ktokolwiek inny! Każdy nasz moduł wyposażony jest w tzw. szybkozłączki. W praktyce oznacza to, że jeżeli moduł jest uszkodzony i kwalifikuje się do wymiany, mogą Państwo otrzymać tzw. Moduł Serwisowy, którego wymiana nie powinna zająć więcej niż kilka minut. Każda złączka instalowana jest na niezwykle wytrzymałych tzw. szpilkach, które całkowicie niwelują problem wykręcania przewodów ze złączek.
dowolne
włączniki
Korzystając z naszego systemu zawsze masz wolność wyboru – w końcu to Twoja nieruchomość! Nie narzucamy Ci korzystania wyłącznie z konkretnej grupy produktów. Jeżeli tylko zechcesz, możesz używać zarówno klasycznych włączników mechanicznych jak i naszych autorskich włączników dotykowych.  
Zapisz ten numer!
+48 886 660 909
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Czekamy na Twój telefon:
Poniedziałek – piątek: 8.00 – 16.00
Sobota: 10:00 – 14:00
Lub przejdź do wyceny systemu dla Ciebie!
Każda wycena przedstawia dokładnie parametry, które Ty określisz. Cena systemu będzie automatycznie obliczona dla Twojego domu i gwarantujemy, że znajdziesz tylko te elementy, które będą potrzebne. Podpowiemy jeszcze co Deimic może zrobić za Ciebie oraz gdzie szukać oszczędności!
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!