Wypełnij interaktywny formularz aby otrzymać wycenę systemu inteligentnego domu Deimic One.

 

Specjalnie dla Państwa udostępniamy interaktywną ankietę. Ta wiedza pozwoli Państwu poznać cenę modułu w Państwa z uwzględnieniem poniższych parametrów. Wyjaśnienia pól znajdujących się poniżej znajdują się bezpośrednio pod formularzem w dolnej części strony.

Formularz wyceny systemu inteligentnego
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny

TakNie

TakNie
TakNie

TakNie

Grzanie
Chłodzenie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Informacje dodatkowe

 

Przedstawiamy opis wyjaśniający poszczególne pola powyższego formularza:

 • Dane kontaktowe - Państwa dane kontaktowe posłużą wyłącznie w celu przedstawienia oferty. Nie zostaną upublicznione, przekazane osobom trzecim czy wykorzystane w inny sposób.
 • Nazwa projektu oraz biura projektowego - Dotyczy to osób, które zakupiły projekt domu w biurze projektowym. Pozwoli to na lepsze dopasowanie oferty firmy Deimic sp. z o.o. Proszę podać pełną nazwę projektu w celu uniknięcia nieprawidłowości.
 • Miejscowość - Prosimy o określenie miejscowości, w której budowany jest dom w celu jak najlepszego doprecyzowania działań z autoryzowanym instalatorem firmy Deimic sp. z o.o.
 • Powierzchnia domu (użytkowa) - Określenie powierzchni użytkowej domu pozwala na lepsze doprecyzowanie oferty.
 • Powierzchnia posesji - Określenie powierzchni posesji czyli wielkości działki w metrach kwadratowych.
 • Ilość rolet zewnętrznych, markiz itp. - Określenie pełnej liczby rolet, markiz oraz innych urządzeń jest jednym z kryteriów ceny oraz prawidłowej oferty.
 • Ilość obwodów oświetlenia włącz / wyłącz - Obwód oświetlenia to ilość punktów świetlnych np. jednej żarówek lub kilku żarówek połączonych ze sobą oraz obsługiwanych za pomocą jednego włącznika.
 • Ilość obwodów oświetlenia LED z regulacją jasności - Oświetlenie nowoczesne oraz energooszczędne LED o regulowanej mocy natężenia światła pozwala na używanie oświetlenia z ich niepełną mocą regulowaną w sposób płynny i dowolny.
 • Ilość obwodów oświetlenia z regulacją jasności - Tradycyjne oświetlenie również może być kontrolowane pod względem natężenia. Proszę określić ilość obwodów czyli połączonych ze sobą źródeł takiego światła.
 • Ilość obwodów oświetlenia LED FULL COLOR RGB - Nowoczesne oświetlenie LED FULL COLOR RGB tj. o zmienym oświetleniu w pełnej gamie kolorystycznej.
 • Ilość sekcji podlewania bądź oświetlenia ogrodu - Podobnie jak w przypadku oświetlenia w naszym domu, tak również w ogrodzie istnieje możliwość dowolnego sterowania większością urządzeń w ogrodzie takich jak zraszacze, fontanny oraz podświetlenie podjazdu czy innych części ogrodu. Proszę o podanie liczby tych urządzeń.
 • Przewidywana data realizacji - W tym miejscu prosimy o określenie daty rozpoczęcia działań przez przedstawiciela bądź instalatora firmy Deimic. Data ta powinna określać stan surowy zamknięty - przed instalacją elektryczną.

Katalog produktów

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016