Wypełnij interaktywny formularz aby otrzymać wycenę systemu inteligentnego domu Deimic One.

 

Specjalnie dla Państwa udostępniamy interaktywną ankietę. Ta wiedza pozwoli Państwu poznać cenę modułu w Państwa z uwzględnieniem poniższych parametrów. Wyjaśnienia pól znajdujących się poniżej znajdują się bezpośrednio pod formularzem w dolnej części strony.

Formularz wyceny systemu inteligentnego
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny

TakNie

TakNie
TakNie

TakNie

Grzanie
Chłodzenie


Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Informacje dodatkowe

 

Przedstawiamy opis wyjaśniający poszczególne pola powyższego formularza:

 • Dane kontaktowe - Państwa dane kontaktowe posłużą wyłącznie w celu przedstawienia oferty. Nie zostaną upublicznione, przekazane osobom trzecim czy wykorzystane w inny sposób.
 • Nazwa projektu oraz biura projektowego - Dotyczy to osób, które zakupiły projekt domu w biurze projektowym. Pozwoli to na lepsze dopasowanie oferty firmy Deimic sp. z o.o. Proszę podać pełną nazwę projektu w celu uniknięcia nieprawidłowości.
 • Miejscowość - Prosimy o określenie miejscowości, w której budowany jest dom w celu jak najlepszego doprecyzowania działań z autoryzowanym instalatorem firmy Deimic sp. z o.o.
 • Powierzchnia domu (użytkowa) - Określenie powierzchni użytkowej domu pozwala na lepsze doprecyzowanie oferty.
 • Powierzchnia posesji - Określenie powierzchni posesji czyli wielkości działki w metrach kwadratowych.
 • Ilość rolet zewnętrznych, markiz itp. - Określenie pełnej liczby rolet, markiz oraz innych urządzeń jest jednym z kryteriów ceny oraz prawidłowej oferty.
 • Ilość obwodów oświetlenia włącz / wyłącz - Obwód oświetlenia to ilość punktów świetlnych np. jednej żarówek lub kilku żarówek połączonych ze sobą oraz obsługiwanych za pomocą jednego włącznika.
 • Ilość obwodów oświetlenia LED z regulacją jasności - Oświetlenie nowoczesne oraz energooszczędne LED o regulowanej mocy natężenia światła pozwala na używanie oświetlenia z ich niepełną mocą regulowaną w sposób płynny i dowolny.
 • Ilość obwodów oświetlenia z regulacją jasności - Tradycyjne oświetlenie również może być kontrolowane pod względem natężenia. Proszę określić ilość obwodów czyli połączonych ze sobą źródeł takiego światła.
 • Ilość obwodów oświetlenia LED FULL COLOR RGB - Nowoczesne oświetlenie LED FULL COLOR RGB tj. o zmienym oświetleniu w pełnej gamie kolorystycznej.
 • Ilość sekcji podlewania bądź oświetlenia ogrodu - Podobnie jak w przypadku oświetlenia w naszym domu, tak również w ogrodzie istnieje możliwość dowolnego sterowania większością urządzeń w ogrodzie takich jak zraszacze, fontanny oraz podświetlenie podjazdu czy innych części ogrodu. Proszę o podanie liczby tych urządzeń.
 • Przewidywana data realizacji - W tym miejscu prosimy o określenie daty rozpoczęcia działań przez przedstawiciela bądź instalatora firmy Deimic. Data ta powinna określać stan surowy zamknięty - przed instalacją elektryczną.

Katalog produktów

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016