Dla Dystrybutorów

 

RAZEM DOKONAMY TECHNOLOGICZNEJ REWOLUCJI!

 

Firma DEIMIC w połowie 2016 roku rozpoczyna wprowadzanie na rynek nowego produktu DEIMIC ONE Box.

System Inteligentnego Domu "DEIMIC ONE" - jest jedynym w Europie produktem, przystosowanym do samodzielnej instalacji przez kupującego. Większość użytkowników zainteresowanych tego typy rozwiązaniem, zwraca szczególną uwagę na wymierne korzyści płynące z jego zakupu. Przede wszystkim jest to system bardzo uniwersalny jeśli chodzi o jego zastosowanie. Domy, mieszkania, apartamenty, budynki użyteczności publicznej i obiekty komercyjne, mogą być z powodzeniem zarządzane przez DEIMIC ONE.

Możliwości konfiguracyjne, prosta instalacja oraz bardzo atrakcyjna cena, to znaczące argumenty wpływające na coraz większe zainteresowanie tym produktem. W związku z tym Firma DEIMIC rozpoczęła budowanie kanałów dystrybucyjnych dla nowego typu produktu. Klientami dystrybutorów będą zarówno klienci indywidualni, firmy, jak i elektroinstalatorzy wykonujący instalację tego produktu u klientów. Sam system jest produktem modułowym i może być sprzedawany w setach: DEIMIC ONE Box - Master i rozszerzenie DEIMIC ONE Box - Expander.

Sprzedając jeden system, sprzedajemy jeden, dwa lub więcej produktów. Wszystko zależy od preferencji klienta i wielkości obiektu, który ma być zarządzany przez system DEIMIC ONE. Dla przykładu dom o powierzchni ok. 200 - 250 m wymaga z reguły dwóch lub nawet trzech modułów sterujących. Do tego dochodzą jeszcze komponenty tj.: czujniki ruch, kamery IP, videodomofony, dodatkowe czujniki (zalewowe, dymu, zmierzchowe itp.). Taki model sprzedaży, jest bardzo atrakcyjny dla wszelkiego rodzaju dystrybutorów i w związku z tym, oferujemy trzy rodzaje możliwości podjęcia współpracy w zakresie sprzedaży produktów DEIMIC:

1. Autoryzowany dystrybutor produktów DEIMIC

Ta forma dystrybucji wymaga od firmy największego zaangażowania we współpracę z DEIMIC i równocześnie przynosi największe korzyści i profity. Firma będąca autoryzowanym dystrybutorem DEIMIC, musi posiadać stały, uzupełniany na bieżąco stan magazynowy produktów - minimum 10 szt., preferowany 15 - 20 szt. produktów DEIMIC ONE Box (Master i Expander) oraz 3 pakiety komponentów (czujniki ruchu i dodatkowe czujniki).

W województwie może być tylko jeden autoryzowany dystrybutor produktów DEIMIC!

Autoryzowany dystrybutor zaopatruje na bieżąco w produkty DEIMIC, instalatorów z regionu i województwa. Instalatorzy kupują produkty i komponenty u autoryzowanych dystrybutorów w cenie przewidzianej dla instalatorów, czyli cenie instalatorskiej*. Firma dystrybucyjna obsługuje również wszystkich klientów firmowych oraz indywidualnych, zainteresowanych zakupem systemu inteligentnego domu DEIMIC ONE, w cenie sugerowanej (stała cena sprzedaży w całym kraju i wszystkich kanałach dystrybucji), lub z indywidualnym rabatem w promocji (pomysł i zakres promocji lub rabatu po stronie dystrybutora).
Jeśli firma DEIMIC organizuję ogólnopolską akcję promocyjną, to po uzgodnieniu i skonsultowaniu zakresu promocji z autoryzowanymi dystrybutorami, obowiązuje jedna ustalona cena (produktów objętych promocją) w całym kraju i wszystkich kanałach dystrybucyjnych.
 
 
Lista autoryzowanych dystrybutorów produktów DEIMIC, jest prezentowana na głównej stronie www.deimic.com, w materiałach reklamowych, promocyjnych, kampaniach internetowych, artykułach i reklamach prasowych oraz na płycie DVD z filmami, instrukcjami i oprogramowaniem instalacyjnym (installation guide), będącą integralną częścią DEIMIC ONE Box. Dodatkowo każdy instalator produktów DEIMIC (z licencją), otrzymuje namiary i rekomendacje firmy do dokonywania zakupów u autoryzowanych dystrybutorów.

Będąc autoryzowanym dystrybutorem firmy DEIMIC, masz możliwość zakupu systemów DEIMIC ONE Box z gwarancją najniższej ceny! Dodatkowe korzyści to m.in: regionalny system sprzedaży, promowanie dystrybutorów przez DEIMIC i jednolita polityka cenowa.

2. Regionalny dystrybutor produktów DEIMIC

Ta forma dystrybucji produktów DEIMIC dotyczy wszystkich sieci handlowych i hurtowni elektroinstalcynych oraz instalatorów i firm branżowych, które otrzymają status "regionalnego dystrybutora". Taka forma sprzedaży produktów jest także powiązana z wykonywaniem usług montażowych i instalatorskich. Ceny zakupowe dla ww. podmiotów, są na drugim co do wysokości poziomie rabatowym (wyższy mają tylko autoryzowani dystrybutorzy produktów DEIMIC).

Taka forma współpracy wymaga posiadania na stanie magazynowym tylko 2 szt. produktów DEIMIC ONE Box (Master i Expander). W przypadku sieci handlowych, zakres posiadania określonych stanów magazynowych ustalany jest indywidualnie. W przypadku hurtowni elektroinstalacyjnych, wymagane jest posiadanie jednego pakietu komponentów (czujniki ruchu i dodatkowe czujniki) i 3 szt. produktów DEIMIC ONE Box (Master i Expander).

Dystrybutorzy regionalni sprzedają produkty DEIMIC w sugerowanej cenie detalicznej, praktycznie bez ograniczeń. Mogą udzielać indywidualnych rabatów zakupowych (zgodnych z polityką cenową DEIMIC*) i brać udział w kampaniach promocyjnych na równi z autoryzowanym dystrybutorami.

Lista regionalnych dystrybutorów produktów DEIMIC, jest prezentowa na stronie internetowej, przekazywana bezpośrednio do zainteresowanych klientów oraz ujęta w materiałach informacyjnych, reklamowych i internetowych. Dodatkowo elektroinstalatorzy mieszkający w pobliżu sklepów, hurtowni i firm posiadających status "regionalnego dystrybutora" otrzymują listę punktów dystrybucyjnych i bezpośrednie namiary kontaktowe.

3. Sprzedawca produktów DEIMIC

Ta forma dystrybucji i sprzedaży produktów DEIMIC wymaga tylko i wyłącznie rejestracji na stronie internetowej. Po weryfikacji firmy otrzymuje ona status "sprzedawcy produktów DEIMIC" i ma możliwość dokonywania zakupów produktów do dalszej odsprzedaży z określonym rabatem sprzedażowym.


W tej formie sprzedaży i dystrybucji produktów DEIMIC, nie wymagamy posiadania żadnych stanów magazynowych. Zamówienia realizowane są w ciągu 48 godzin, od daty zgłoszenia zapotrzebowania na wybrane produkty.

Prezentacja systemu DEIMIC ONE

 

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016