Dla Biznesu

Firma DEIMIC opracowując podstawy działania systemu, stworzyła szerokie spektrum możliwości i korzyści, wynikających z zastosowania jej technologii do wszelkiego rodzaju działalności biznesowej.

Stosując system automatyki DEIMIC ONE uzyskujemy możliwości sterowania oraz zarządzania wieloma instalacjami i elementami wyposażenia, zwiększając w ten sposób; funkcjonalność, bezpieczeństwo i generując oszczędności tak ważne dla każdego biznesu.

Hotele

Firma DEiMiC jest jednym z nielicznych producentów automatyki budowlanej na świecie, która stworzyła inteligentny system zarządzania hotelem, jego pokojami, recepcją, restauracjami i wszelkimi innymi przestrzeniami użytkowymi. Jest to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające gościom korzystanie z wielu udogodnień, mających wpływ na komfort i wygodę podczas pobytu w inteligentnym hotelu.

System ułatwia pracę zarówno pracownikom jak i obsłudze hotelu, dając im narzędzia do zmiany ustawień i parametrów praktycznie każdej przestrzeni użytkowej. Z poziomu recepcji jeden pracownik może swobodnie wpływać na działanie całego hotelu i wszystkich powiązanych z nim miejsc tj.: zewnętrznego parkingu, zmiany oświetlenia budynku i jego okolic, sterowanie zraszaczami ogrodowymi, fontannami i wszelkiego rodzaju instalacjami.

Pobyt w inteligentnym hotelu DEIMIC jest oczywiście przyjazny nie tylko dla obsługi i kadry zarządzającej, ale przede wszystkim dla gości. Jeszcze przed przyjazdem klienci hotelowi mogą pobrać sobie specjalną aplikację, znacznie ułatwiającą późniejszy pobyt w hotelu. Aplikacja DEIMIC APP posiada całą gamę rozwiązań znacząco wpływających na komfort i atrakcyjność korzystania z usług inteligentnego hotelu oraz jego oferty.

System inteligentnego Hotelu DEIMIC - to rozwiązanie na teraz i przyszłość w branży hotelarskiej.

Gastronomia

Firma DEIMIC tworząc ”jądro systemu” wzięła pod uwagę to, że system DEIMIC będzie instalowany w różnego typu obiektach. Najlepszym przykładem takiego zastosowania są restauracje, puby i inne obiekty gastronomiczne. Cechują się one różnorodną przestrzenią użytkową i zróżnicowanymi warunkami w jakich przebywają pracownicy, obsługa i klienci. Wystarczy tylko porównać warunki panujące w kuchni i sali restauracyjnej. System inteligentnego sterowania i zarządzania takimi przykładowymi obszarami, udostępnia różnorodne narzędzia wpływające na poprawę warunków pracy, umożliwia automatyczne dostosowywanie temperatury, oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji i wielu innych czynników. Szybka zmiana ustawień i dostosowanie ich pod aktualne potrzeby, może być kluczowym elementem wpływającym na pozytywny odbiór ze strony klientów i co za tym idzie, bardzo dobrych opinii i rekomendacji.

Dlaczego rozwiązania proponowane przez DEIMIC są takie potrzebne:
-  swobodnie zmieniamy i dostosowujemy warunki panujące w kuchni, magazynach, spiżarniach, a także na sali restauracyjnej, sali bankietowej i każdej innej w stosunku do zmieniającej się aury i temperatury
- w czasie dużych imprez tj.: wesela, bankiety, przyjęcia, spotkania biznesowe połączone z degustacją i oczywiście codzienną obsługą gastronomiczną; mamy możliwość dostosowywania i natychmiastowej zmiany całego oświetlenia, LEDy, RGB, wentylacji, klimatyzacji,  zarządzania wszelkimi mediami, nagłośnieniem, bramami wjazdowymi, parkingiem, oświetleniem i instalacjami ogrodowymi
- system generuje znaczące oszczędności - poprzez czujniki ruchu, sceny wykonawcze i optymalne zarządzanie temperaturą, wentylacją i klimatyzacją, może zredukować rachunki za energie elektryczną i ogrzewanie nawet do 30%!
- poprzez aplikacje sterująca całym obiektem - zintegrowanie systemów alarmowych i monitoringowych

Każdy właściciel lub inwestor sam musi zdecydować czy idzie z duchem czasu i tworzy nową jakość, stając się liderem nowoczesnej gastronomii, czy buduję skanseny gastronomicznej przeszłości.

Szpitale, Sanatoria i Domy opieki

Firma DEIMIC tworząc swoje produkty od samego początku myślała o ich zastosowaniu w szeroko pojętej sferze biznesowej. Sam produkt stworzony jako systemem kablowy (dający gwarancje działania praktycznie w każdych warunkach), miał spełniać jedną z głównych ról, w budowaniu nowego sposobu zarządzania przestrzeniami użytkowymi. W miejscach takich jak szpitale, sanatoria czy domy opieki, gdzie najważniejszy jest pacjent i warunki w jakich przebywa; niezawodność systemu, kwestie bezpieczeństwa, dostosowanej funkcjonalności oraz aspekty oszczędnościowe mają wręcz kluczowe znaczenie.

Placówki te mają być komfortowe, funkcjonalne, bezpieczne, przyjazne dla pacjentów i przy tym jak najbardziej oszczędne!
Posiadając system inteligentnego zarządzania DEIMIC, każdy administrator takiej placówki ma w końcu narzędzie do natychmiastowego wpływania na jej optymalne funkcjonowanie. Zwiększona ilość pacjentów, różnorodne udogodnienia, dla każdego wręcz indywidualne czy szybkie dostosowanie się do warunków środowiskowych, to problemy przed którym stoją wszyscy zarządzający placówkami tego typu.

Poprzez system DEIMIC możemy znacznie usprawnić, a w niektórych przypadkach wręcz zrewolucjonizować obsługę pacjenta w następujących kwestiach:
- zdalne zarządzanie salami dla pacjentów, gabinetami lekarskimi i zabiegowymi
- automatyczne sterowanie oświetleniem, temperaturą, wentylacją, rekuperacją i klimatyzacją
- poprzez czujniki ruchu i sceny wykonawcze inteligentne zarządzanie oświetleniem
- poprzez kamery IP zdalny podgląd wszystkich pomieszczeń i pacjentów wymagających stałej obserwacji
- automatyczne oraz sterowalne zarządzanie wybranymi instalacjami i elementami wyposażenia
- przekazywanie na bieżąco dodatkowych informacji z zainstalowanych czujników
- zarządzanie całym piętrem lub odziałem z poziomu recepcji, przez tylko jedną osobę personelu
- w placówkach opiekuńczych (za zgodą administratora i poprzez aplikację), zdalny dostęp do podglądu z kamery w pokoju pacjenta
- w aplikacji DEIMIC (dla administratorów placówki), aktualne informacje o zużyciu wody, gazu, prądu i innych mediów

Praktyczne możliwości systemu są uniwersalne i w zależności od potrzeb mogą być indywidualnie dopasowane dla rodzaju placówki.

Siłownie, Gabinety odnowy i SPA

Firma DEIMIC dostosowując swoje produkty pod wymagania rynku, przygotowała specjalną wersję systemu dedykowaną dla obiektów użyteczności publicznej. Miejsca takie jak siłownie, sale treningowe, gabinety odnowy czy SPA, charakteryzują się wieloma elementami wyposażenia i samej budowy, które wymagają specjalnej administracji. Są to przeróżne pomieszczenia tj.: przebieralnie, prysznice, oddzielne łazienki, dodatkowe umywalki i sanitariaty, baseny, jacuzzi oraz gabinety zabiegowe, które ze względu na ilość korzystających z nich osób i godziny otwarcia (niejednokrotnie od 6:00 do 22:00) są bardzo ciężkie w utrzymaniu i odpowiednim zarządzaniu.

Również na tym polu system inteligentnego sterowania i zarządzania automatyką znajduje swoje zastosowanie. Począwszy od całej automatyki, zarządzanie oświetleniem, temperaturą, wentylacją, rekuperacją, klimatyzacją, a skończywszy na czujnikach ruchu, sterowaniem instalacjami, alarmem, podglądami z kamer IP czy dopasowywaniem optymalnych warunków pod aktualne potrzeby i oczekiwania klientów.

Dzięki zastosowaniu inteligentnego rozwiązania DEIMIC możemy:
- znacznie ograniczyć koszty eksploatacyjne
- znacząco zwiększyć funkcjonalność użytkową obiektów
- poprawić bezpieczeństwo i nadzór nad personelem
- stworzyć idealne warunki do treningu, odnowy i zabiegów dla wymagających klientów

Zastosowanie Systemu Inteligentnego Zarządzania DEIMIC, gwarantuję uzyskanie znaczących profitów, a przede wszystkim pozytywnych opinii i rekomendacji - będących podstawą wyboru najlepszej siłowni, gabinetu odnowy lub SPA.

Katalog produktów

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016