O Firmie Deimic

Poznaj firmę DEIMIC, która stworzyła najbardziej unikatowy, innowacyjny i uniwersalny

”System Inteligentnego Domu DEIMIC ONE”.

Firma DEIMIC jest spółką działającą w kraju - DEIMIC Sp. z o.o., w Europie Zachodniej, Azji i na pozostałych kontynentach - DEIMIC Ltd. oraz w ramach - DEIMIC Middle EAST, na Bliskim Wschodzie i Zatoce Perskiej. Jesteśmy m.in.: członkiem Polsko-Saudyjskiej Rady Biznesu i Izby Handlowej oraz posiadamy oficjalne przedstawicielstwa w Dubaju, Abu Dhabi i Katarze, co umożliwia nam ekspansję na rynki krajów GCC. W centrum naszego zainteresowania w tych krajach są głownie firmy deweloperskie, z którymi realizujemy projekty inwestycyjne.

Firma DEIMIC tworząc produkty w nowej, innowacyjnej technologii DEIMIC ONE, rozpoczyna ekspansje związaną z budowaniem kanałów dystrybucyjnych w Polsce, jak i w wybranych krajach praktycznie ze wszystkich kontynentów. Po za najbardziej oczywistymi rynkami Europy i Azji, w krajach tj.: Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Austria, Włochy, Grecja, Szwajcaria, Finlandia, Dania, Szwecja, Chorwacja, Rosja, Łotwa, Litwa, Estonia, Indie, Pakistan i Chiny, prowadzimy również rozmowy handlowe na temat współpracy, w tak egzotycznych krajach jak: Turcja, Maroko, Jordania, Iran, Columbia, Ekwador, Indonezja czy Sri Lanka.
Oczywiście nie było by to możliwe, gdybyśmy proponowali im współpracę w aspekcie dystrybucji i instalacji klasycznego systemu inteligentnego domu, w wersji kablowej. Ilość potrzebnych materiałów i dokumentacji oraz skomplikowane, niejednokrotnie wielodniowe szkolenia, skutecznie zraziły by nawet największych entuzjastów inteligentnych instalacji. Dlatego inżynierowie i automatycy DEIMIC, podjęli się nie lada wyzwania; opracowania jednego z pierwszych na skale światową, systemu inteligentnego domu w wersji zamkniętej w pojedynczym pudełku - DEIMIC ONE Box.

System Inteligentnego Domu DEIMIC ONE w wersji DEIMIC ONE Box, jest jedynym tego typu produktem w Europie i unikalny na skale światową. Cały system zminiaturyzowany do pojedynczego modułu centralnego - DEIMIC ONE Master, oraz przystosowany do wszelkich rozszerzeń - DEIMIC ONE Expander, pozwala na budowanie każdego typu systemu.
DEIMIC ONE Box - jest to kompletny system inteligentnego domu w wersji pudełkowej. Znajduje się w nim moduł centralny DEIMIC ONE Master lub moduł rozszerzenia DEIMIC ONE Expander, wraz z całą potrzebną do instalacji i konfiguracji dokumentacją oraz oprogramowaniem. W zestawie znajdują się także: płyta DVD (Instalation Guide) z instrukcją montażu, opisem systemu i filmami oraz przewodnik instalacyjny, mostki połączeniowe, zasilacz i opcjonalnie dodatkowe kable do integracji z alarmem i internetem.

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Dubaj Index 2016

Dubaj Index 2016

Dubaj Index 2016

Dubaj Index 2016

Dubaj Index 2016

Prezentacja systemu DEIMIC ONE

 

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016