O Firmie Deimic

Poznaj firmę DEIMIC, która stworzyła najbardziej unikatowy, innowacyjny i uniwersalny

”System Inteligentnego Domu DEIMIC ONE”.

- 2012 -

Powstanie firmy Deimic - Człon firmy od samego początku tworzyli pasjonaci technologii. To prawdopodobnie ten fakt miał ogromne znaczenie na nasz sukces!

- Marzec 2013 -

Pierwszy system modułowy - Jednym z wielu stworzonych produktów był system modułowy. Z biegiem czasu został wyparty przez bezawaryjny system jednomodułowy.

- Wrzesień 2013 -

Świętujemy sprzedaż 100-ego zainstalowanego modułu Deimic!

- Styczeń 2014 -

Wprowadzenie drugiej wersji systemu modułowego.

- Marzec 2014 -

Zmiana siedziby firmy Deimic

- Maj 2014 -

Świętujemy sprzedaż 500-ego zainstalowanego modułu!

- Grudzień 2014 -

Świętujemy sprzedaż 1000-ego zainstalowanego modułu!

- Czerwiec 2015 -

System Deimic One pierwszej generacji - Pierwszy jednobryłowy system automatyki budynkowej.

- Sierpień 2015 -

Powstaje obudowa do modułów Deimic One

- Październik 2015 -

Udział w targach "Dom Inteligentny" - zdobycie wyróżnienia

- Listopad 2015 -

Udział w targach Index Design Series w Dubaju - Jedne z pierwszych prezentacji zagranicznych przyjętych z ogromnym sukcesem.

- Luty 2016 -

Rozpoczęcie procesu rebranding'u firmy Deimic - Firma Deimic odświeża swój wizerunek.

- Marzec 2016 -

System Deimic One drugiej generacji - Powstają moduły inteligentne Deimic One Master - zielony, Deimic One Comfort - pomarańczowy oraz Deimic One Expander - biały.

- Październik 2016 -

Udział w targach Gitex w Dubaju - Kolejna wizyta firmy Deimic w Dubaju

- Wrzesień 2016 -

Deimic z powodzeniem trafia na rynek Europy zachodniej - Firma pozyskała wielu zagranicznych dystrybutorów, a nasze produkty są już dostępne w wielu miejscach na świecie.

- Grudzień 2016 -

Świętujemy sprzedaż 2000-ego modułu (1500 w wersji modułowej oraz 500 w wersji One)

- Styczeń 2017 -

Świętujemy sprzedaż 1000-ego modułu w wersji One!

- Luty 2017 -

Wprowadzenie do oferty protokołu ModBus

- Marzec 2017 -

Wprowadzenie do oferty modułów Deimic One Master LED oraz Deimic One Expander LED

- Czerwiec 2017 -

Wprowadzenie do oferty modułów Deimic One IR Transmitter

- Lipiec 2017 -

Trwają zaawansowane prace nad najnowszym panelem dotykowym, następuje integracja z systemami Sonos oraz Jablotron
Firma DEIMIC jest spółką działającą w kraju - DEIMIC Sp. z o.o., w Europie Zachodniej, Azji i na pozostałych kontynentach - DEIMIC Ltd. oraz w ramach - DEIMIC Middle EAST, na Bliskim Wschodzie i Zatoce Perskiej. Jesteśmy m.in.: członkiem Polsko-Saudyjskiej Rady Biznesu i Izby Handlowej oraz posiadamy oficjalne przedstawicielstwa w Dubaju, Abu Dhabi i Katarze, co umożliwia nam ekspansję na rynki krajów GCC. W centrum naszego zainteresowania w tych krajach są głownie firmy deweloperskie, z którymi realizujemy projekty inwestycyjne.

Firma DEIMIC tworząc produkty w nowej, innowacyjnej technologii DEIMIC ONE, rozpoczyna ekspansje związaną z budowaniem kanałów dystrybucyjnych w Polsce, jak i w wybranych krajach praktycznie ze wszystkich kontynentów. Po za najbardziej oczywistymi rynkami Europy i Azji, w krajach tj.: Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Austria, Włochy, Grecja, Szwajcaria, Finlandia, Dania, Szwecja, Chorwacja, Rosja, Łotwa, Litwa, Estonia, Indie, Pakistan i Chiny, prowadzimy również rozmowy handlowe na temat współpracy, w tak egzotycznych krajach jak: Turcja, Maroko, Jordania, Iran, Columbia, Ekwador, Indonezja czy Sri Lanka.
Oczywiście nie było by to możliwe, gdybyśmy proponowali im współpracę w aspekcie dystrybucji i instalacji klasycznego systemu inteligentnego domu, w wersji kablowej. Ilość potrzebnych materiałów i dokumentacji oraz skomplikowane, niejednokrotnie wielodniowe szkolenia, skutecznie zraziły by nawet największych entuzjastów inteligentnych instalacji. Dlatego inżynierowie i automatycy DEIMIC, podjęli się nie lada wyzwania; opracowania jednego z pierwszych na skale światową, systemu inteligentnego domu w wersji zamkniętej w pojedynczym pudełku - DEIMIC ONE Box.

System Inteligentnego Domu DEIMIC ONE w wersji DEIMIC ONE Box, jest jedynym tego typu produktem w Europie i unikalny na skale światową. Cały system zminiaturyzowany do pojedynczego modułu centralnego - DEIMIC ONE Master, oraz przystosowany do wszelkich rozszerzeń - DEIMIC ONE Expander, pozwala na budowanie każdego typu systemu.
DEIMIC ONE Box - jest to kompletny system inteligentnego domu w wersji pudełkowej. Znajduje się w nim moduł centralny DEIMIC ONE Master lub moduł rozszerzenia DEIMIC ONE Expander, wraz z całą potrzebną do instalacji i konfiguracji dokumentacją oraz oprogramowaniem. W zestawie znajdują się także: płyta DVD (Instalation Guide) z instrukcją montażu, opisem systemu i filmami oraz przewodnik instalacyjny, mostki połączeniowe, zasilacz i opcjonalnie dodatkowe kable do integracji z alarmem i internetem.

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Light+Building Messe Frankfurt 2016

Dubaj Index 2016

Dubaj Index 2016

Dubaj Index 2016

Dubaj Index 2016

Dubaj Index 2016

Prezentacja systemu DEIMIC ONE

 

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016