Symulacja obecności


System DEIMIC jako jeden z nielicznych systemów „Inteligentnego Domu” na świecie, posiada aż 3 zabezpieczenia antywłamaniowe i 2 tryby awaryjne, dające gwarancję funkcjonowania praktycznie w każdych warunkach. System we współpracy z alarmem na bieżąco monitoruje sytuację w obiekcie i jego najbliższej okolicy. Przejmuje funkcję alarmu i pozwala na zabezpieczanie stref bezpieczeństwa poprzez sceny i programy wykonawcze. Zgodnie z określonymi przez użytkowników wytycznymi uruchamia ”symulację obecności lokatorów” czy ”tryb napadowy”. Na bieżąco kontroluje wszystkie czujniki i w razie potrzeby automatycznie uruchamia zaprogramowane procedury bezpieczeństwa. Udostępnia podgląd z zainstalowanych kamer IP na wszystkie smartfony i tablety z zainstalowaną aplikacją DEIMIC APP.

Symulacja obecności

Aktywacja niektórych funkcji systemu jest wręcz specjalnie do tego dedykowana. Symulacja obecności lokatorów w wersji krótko i długoterminowej, skutecznie zabezpiecza naszą posesję przed włamywaczami. Raczej żaden złodziej nie włamie się do domu w którym właśnie zapalają się światła lub widać poświatę funkcjonującego telewizora.

Po za tym mając uruchomiony alarm i poprzez DEIMIC APP funkcję podglądu z kamer IP, możemy w każdej chwili sprawdzić czy wszystko jest w porządku.
Oczywiście nie musimy tego robić i zaprzątać sobie głowy kontrolą, bo sam system z automatu zadba o większość ustawień i będzie pełnił funkcję dodatkowego strażnika. Jeśli uaktywni się alarm - system sprawdzi, czy ktoś niepowołany jest w domu, powiadomi Cię o tym i uruchomi procedury bezpieczeństwa.

Do procedur takich zaliczmy: zapalenie lamp i sygnał dźwiękowy po uaktywnieniu alarmu, odłączenie wody w sytuacji zgłoszenia awarii przez czujniki zalewowe, w przypadku wykrycia przez czujniki tlenku węgla - system automatycznie włączy wentylację i zapali zdefiniowane oświetlenie awaryjne. 

Katalog produktów

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016