Sterowanie klimatyzacją


System DEIMIC dba o komfort mieszkańców inteligentnego domu, dając im swobodę oraz czas na relaks i wypoczynek. System samodzielnie i na bieżąco kontroluje wszystkie instalacje i parametry domu lub mieszkania, wykonując wszelkie działania potrzebne do jego właściwego i optymalnego funkcjonowania. System DEIMIC automatycznie zarządza i steruje: temperaturą, oświetleniem, wentylacją, rekuperacją, klimatyzacją, bramą wjazdową, garażową, furtkami, instalacjami domowymi i ogrodowymi.

Sterowanie klimatyzacją

Coraz częściej w nowo budowanych domach instaluje się klimatyzację, która w ciągu lata pochłania ogromne ilości energii. W przypadku klimatyzatorów tzw. Split, dzięki podłączeniu do systemu DEIMIC ONE, możemy zaoszczędzić znaczną ilość prądu i zarazem obniżyć koszty użytkowania. Dzięki funkcją SMART Comfort system wyłączy klimatyzację w całym domu, po opuszczeniu go przez domowników. Dodatkowo zamknięcie rolet, nie dopuści do nagrzania wychłodzonego pomieszczenia przez promienie słoneczne. Po powrocie do domu, klimatyzacja uruchomi się automatycznie na ostatnio wybraną temperaturę.

Jeśli dom wyposażony jest w pompy ciepła z wymiennikiem gruntowym (odwierty pionowe lub kolektor poziomy), warto pomyśleć nad zainstalowaniem (na etapie budowy), klimakonwektorów. Są to klimatyzatory, które do chłodzenia powietrza używają zimnej wody, którą za darmo mamy w dolnym źródle pompy ciepła. Dzięki takiemu rozwiązaniu klimakonwektor zużyje jedynie energię do napędzania wentylatora, którym zarządza DEIMIC ONE (płynnie regulując jego biegi tak, aby utrzymać idealną temperaturę dla wszystkich domowników). Wystarczy, że w panelu administracyjnym DEIMIC APP ustawimy np. 23 stopnie, a po naszym powrocie do domu automatycznie włączą się wszystkie klimakonwektory, tak aby zapewnić nam komfortowe warunki.

Katalog produktów

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016