Sterowanie bramami


System DEIMIC dba o komfort mieszkańców inteligentnego domu, dając im swobodę oraz czas na relaks i wypoczynek. System samodzielnie i na bieżąco kontroluje wszystkie instalacje i parametry domu lub mieszkania, wykonując wszelkie działania potrzebne do jego właściwego i optymalnego funkcjonowania. System DEIMIC automatycznie zarządza i steruje: temperaturą, oświetleniem, wentylacją, rekuperacją, klimatyzacją, bramą wjazdową, garażową, furtkami, instalacjami domowymi i ogrodowymi.

Sterowanie bramami

Podłączenie systemu DEIMIC ONE do bramy wjazdowej oraz garażowej, rewolucjonizuje ich sterowanie. Nie musicie już używać 2 pilotów oraz samodzielnie zamykać i otwierać bram. System zrobi to automatycznie.

Wystarczy, że wjeżdżając samochodem do domu uruchomimy DEIMIC APP i naciśniemy iconę (wjazd) lub przycisk na pilocie dostarczonym z systemem DEIMIC. System samodzielnie otworzy bramę wjazdową, jeśli jest na dworze ciemno zapali lampy na podjeździe, otworzy bramę garażową oraz tymczasowo rozbroi alarm w garażu. Po wjechaniu do garażu, bramy zostaną automatycznie zamknięte, światło na podjeździe zgaszone, a w garażu oraz holu zapalą się wybrane lampy i inne oświetlenie zdefiniowane przez użytkowników. Rodzaje i funkcje takich scen są w pełni podporządkowane preferencjom lokatorów.
Podczas wyjazdu z domu wystarczy że użyjemy przycisku na ścianie lub naciśniemy iconę (wyjazd) w aplikacji DEIMIC APP. W tym momencie otworzy się brama garażowa oraz wyjazdowa. Brama garażowa pozostanie otwarta tak długo, jak będziemy przebywać w garażu (jednak nie dłużej niż 10 minut), dzięki czemu spokojnie zamontujemy fotelik niemowlęcy lub schowamy torbę do bagażnika. Po wyjechaniu z garażu brama zamknie się automatycznie, a po opuszczeniu posesji zamknie się brama wjazdowa.

Jeśli nie planujecie furtki na posesji, spokojnie możemy wykorzystać bramę wjazdową jako furtkę. Dzięki SMART Comfort, funkcja furtki otworzy ją na 1 minutę, a po upływie zdefiniowanego czasu samodzielnie ją zamknie. Aktywacja funkcji ”Safe” pozwoli systemowi samodzielnie zamykać otwarte bramy o określonej godzinie oraz po załączeniu alarmu, dzięki czemu zawsze będziemy mieć zamknięty garaż oraz bramę wjazdową. W przypadku bramy garażowej sugerujemy, aby zamontować na bramie kontaktron informujący o jej zamknięciu, umożliwi to automatycznie zamykanie bramy o określonej godzinie oraz sprawdzenie czy jest otwarta lub zamknięta.

Katalog produktów

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016