Inteligentne zarządzanie bezpieczeństwem


System DEIMIC jako jeden z nielicznych systemów „Inteligentnego Domu” na świecie, posiada aż 3 zabezpieczenia antywłamaniowe i 2 tryby awaryjne, dające gwarancję funkcjonowania praktycznie w każdych warunkach. System we współpracy z alarmem na bieżąco monitoruje sytuację w obiekcie i jego najbliższej okolicy. Przejmuje funkcję alarmu i pozwala na zabezpieczanie stref bezpieczeństwa poprzez sceny i programy wykonawcze. Zgodnie z określonymi przez użytkowników wytycznymi uruchamia ”symulację obecności lokatorów” czy ”tryb napadowy”. Na bieżąco kontroluje wszystkie czujniki i w razie potrzeby automatycznie uruchamia zaprogramowane procedury bezpieczeństwa. Udostępnia podgląd z zainstalowanych kamer IP na wszystkie smartfony i tablety z zainstalowaną aplikacją DEIMIC APP.
System DEIMIC sam sprawdzi, czy ktoś jest w domu i jeśli wykryje brak obecności lokatorów, to zapyta Cię czy powinien załączyć alarm. Kiedy już wszystko będzie funkcjonowało zgodnie z naszymi wymogami, możemy ustawić dla własnego bezpieczeństwa i wygody, określone procedury w których to system DEIMIC będzie informował nas o braku zdefiniowanej aktywności.
Dotyczy to m.in.: wieczornego zamykania wszelkich bram garażowych, wjazdowych, furtek, uaktywnienia stref alarmowych, włączeniu stosownego do pory dnia oświetlenia czy zmiany funkcjonowania czujników ruchu w trybie nocnym. Dzięki takim ustawieniom system uruchamia nocne oświetlenie dla dzieci, stosowne światło lub poświaty na schodach i w łazienkach.

Katalog produktów

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016