Inteligentne zarządzanie bezpieczeństwem


System DEIMIC jako jeden z nielicznych systemów „Inteligentnego Domu” na świecie, posiada aż 3 zabezpieczenia antywłamaniowe i 2 tryby awaryjne, dające gwarancję funkcjonowania praktycznie w każdych warunkach. System we współpracy z alarmem na bieżąco monitoruje sytuację w obiekcie i jego najbliższej okolicy. Przejmuje funkcję alarmu i pozwala na zabezpieczanie stref bezpieczeństwa poprzez sceny i programy wykonawcze. Zgodnie z określonymi przez użytkowników wytycznymi uruchamia ”symulację obecności lokatorów” czy ”tryb napadowy”. Na bieżąco kontroluje wszystkie czujniki i w razie potrzeby automatycznie uruchamia zaprogramowane procedury bezpieczeństwa. Udostępnia podgląd z zainstalowanych kamer IP na wszystkie smartfony i tablety z zainstalowaną aplikacją DEIMIC APP.
System DEIMIC sam sprawdzi, czy ktoś jest w domu i jeśli wykryje brak obecności lokatorów, to zapyta Cię czy powinien załączyć alarm. Kiedy już wszystko będzie funkcjonowało zgodnie z naszymi wymogami, możemy ustawić dla własnego bezpieczeństwa i wygody, określone procedury w których to system DEIMIC będzie informował nas o braku zdefiniowanej aktywności.
Dotyczy to m.in.: wieczornego zamykania wszelkich bram garażowych, wjazdowych, furtek, uaktywnienia stref alarmowych, włączeniu stosownego do pory dnia oświetlenia czy zmiany funkcjonowania czujników ruchu w trybie nocnym. Dzięki takim ustawieniom system uruchamia nocne oświetlenie dla dzieci, stosowne światło lub poświaty na schodach i w łazienkach.

Katalog produktów

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016