Inteligentne Sterowanie Oświetleniem


System DEIMIC ma perfekcyjnie skonstruowany pakiet narzędzi, umożliwiający zaawansowane zarządzanie wszystkimi rodzajami oświetlenia. Sterujemy oświetleniem typu: LED, RGB - Full Color / Wave /, UV, poświatami i w standardzie, z pełną gamą kolorów, regulując nasycenie, natężenie oraz intensywność światła. Poprzez system możemy swobodnie łączyć wiele punktów świetlnych budując sceny i programy wykonujące nawet bardzo skomplikowane, wieloetapowe iluminacje.
Sterowanie oświetleniem z aplikacji

Konfigurowanie oświetlenia

W każdym obiekcie niezależnie od tego czy jest to dom, mieszkanie czy inny rodzaj posesji, jednym z najważniejszych jego elementów jest oświetlenie. Podczas budowy, nawet na etapie wykończeniówki, bardzo ciężko jest określić jakie lampy i gdzie będą używane przez większą część czasu. To okazuje się dopiero po zamieszkaniu i pełnym urządzeniu pomieszczeń. Wszelkie założenia i przewidywania z reguły i tak kończą się umiarkowanym powodzeniem w zderzeniu z oczekiwaniami.

Dzięki systemowi DEIMIC ONE w każdym momencie użytkowania oświetlenia, można dowolnie zmieniać lampy przypisane do włączników światła. Przykładowo: dziś pierwszy przycisk włącznika w salonie zapala lampę nad stolikiem, a jutro może zapalać lampę w aneksie kuchennym lub jadalni. Dodatkowo: do jednego włącznika możemy podłączyć więcej niż jedną lampę. Stwarza nieograniczone możliwości budowania tzw. scen świetlnych, gdzie za pomocą jednego przycisku możemy stworzyć całą sekwencje zdarzeń, gdzie dla każdej okoliczności przypisujemy inne oświetlenie.

Sterowanie oświetleniem

Można również do sterowania oświetleniem używać aplikacji DEIMIC APP z funkcjami SMAR Lighting, zainstalowanej na dowolnym smartfonie lub tablecie. Poprzez system i aplikację, możemy swobodnie zarządzać całym oświetleniem budując sceny i programy wykonawcze. W ten sposób mamy całkowitą kontrolę nad oświetleniem na naszej posesji, podjazdach i w ogrodzie.

Możemy zmieniać i rotować ustawienia, tworzyć tryby dzienne, wieczorowe i nocne, co pozwala na znaczne oszczędności w eksploatacji oświetlenia. Zmieniając natężenie i intensywność lamp, używając poświat i iluminacji oraz kolorowych LED-ów RGB, możemy doskonale dopasować oświetlenie w każdym pomieszczeniu i dostosować je do naszych aktualnych potrzeb i preferencji użytkowych.
System DEIMIC ONE umożliwia zaawansowane zarządzanie i sterowanie oświetleniem typu: standardowe lampy, LED-y, podświetlenia TV, kolorowe iluminacje w salonie lub kuchni, wykorzystywane w trybach nocnych - poświaty UV czy efekty typu ”wave” - fala świetlna zmieniająca kolory, częstotliwość i natężenie.

Sterowanie oświetleniem może być również w sposób automatyczny. Wystarczy, że przygotujemy gotowe ustawienia i skonfigurujemy nasz dom tak, aby sam doskonale wiedział jakie światła należy użyć w określonym momencie czy sytuacji. Dotyczy to także oświetlenia zewnętrznego, które będzie zapalać się automatycznie po zapadnięciu zmroku i świecić do momentu, gdy położymy się spać lub jeśli tak zaplanujemy do samego świtu.
Sterowanie oświetleniem to również czujniki ruchu, które automatycznie zapalają światła w pomieszczeniach tj.: garaż, spiżarnia, garderoby, wiatrołapy, schody, holl oraz łazienki. System DEIMIC ONE z funkcją SMART Lighting, będzie cały czas sprawdzał ww. pomieszczenia i na bieżąco kontrolował czy nikogo w nich nie ma. System zapali światło w chwili kiedy pojawi się tam któryś z domowników, a po opuszczeniu pomieszczenia automatycznie zgasi w nim światło.

Czujniki ruchu idealnie sprawdzają się w miejscach, do których jest kilka wejść. Dzięki temu jeden czujnik ruchu umieszczony na klatce schodowej może wyeliminować pięć włączników. Czujniki ruchu, jak i włączniki, mogą zapalać różne światła w zależności od godziny lub pory dnia. Przykładowo: po godzinie 23:00 czujnik ruchu w łazience zapali oświetlenie LED-owe na 30% intensywności, zamiast górnego, intensywnego oświetlenia halogenowego. Natomiast czujnik na holu w zapali oświetlenie nocne zamiast żyrandola umieszczonego nad schodami.

Prezentacja systemu DEIMIC ONE

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016