Inteligentne centrum zarządzania i sterowania mediami


System DEIMIC umożliwia szybkie dostosowywanie wybranej przestrzeni pod aktualne wymogi lokatorów. W zależności od ich potrzeb, może w kilka sekund za pomocą scen i programów wykonawczych, przekształcić salon w domowe kino, arenę sportową czy dyskotekę. System daje swoim użytkownikom praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia optymalnych warunków, w których chętnie wypoczywają, spędzają czas i relaksują się.

Smart entertainment

System inteligentnego Domu DEIMIC ONE to nie tylko sterowanie światłami, instalacjami i automatyką budynkową. To również multimedialne strefy rozrywki oraz dostosowane do aktualnej potrzeby chwili sekwencje zdarzeń, w formie scen i programów z których korzystamy na co dzień.

Multimedia

System DEIMIC ONE można doskonale zintegrować ze sprzętem audio-video, nagłośnieniem i innymi elementami wyposażenia tj. ekranami, projektorami, iluminacją LED-ową RGB oraz panelami sterującymi. Dzięki rozbudowanej korelacji z systemem zarządzającym naszym domem, mieszkaniem czy innym obiektem, możemy stworzyć nasz indywidualny multimedialny świat.

Do najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych przy współpracy z systemami DEIMIC należą:

- możliwość zainstalowania głośników sufitowych (w wybranych pomieszczeniach i tarasach), z opcją odtwarzania różnej muzyki w każdej ze stworzonych stref z jednego źródła dźwięku,
- możliwość korzystania z opcji multiroom, bez konieczności kupowania dodatkowych dekoderów,
- poprzez sceny i programy wykonawcze, integracja multimediów z oświetleniem i określonymi elementami wyposażenia,
- automatyczne uruchamianie wybranych urządzeń do odtwarzania muzyki (CD, DVD, tuner radiowy, amplituner, SONOS), będące częścią indywidualnych ustawień każdego z lokatorów za pomocą DEIMIC APP,
- możliwość uruchamiania domowych multimediów z każdego pomieszczenia, bez potrzeby używania pilotów.

Sceny i programy wykonawcze

Dzięki tzw. SCENOM w jednej chwili możesz przekształcić wybrane pomieszczenie w salę kina domowego, arenę do oglądania sportowych zmagań, dyskotekę, lub włoską kawiarnię. Możemy stworzyć każdy rodzaj sceny i programu wykonawczego, który wykona za Ciebie całą pracę. System włączy i ustawi parametry wybranych multimediów, dopasuje oświetlenie, zasłoni rolety, uruchomi iluminację i poświaty, wysunie ekran oraz windę z projektorem. To wszystko dzięki zaprogramowanym przez Ciebie funkcjom i scenom, gdzie wg własnych upodobań skonfigurujesz je w aplikacji sterującej DEIMIC APP.

Wszelkie udogodnienia wynikające z funkcji SMART Entertainment mają na celu:

- generowanie oszczędności - nie musisz kupować wielu urządzań do odtwarzania multimediów - wystarczy jeden komplet !
- poprawę wygody i komfortu - nawet leżąc w wannie, dzięki DEIMIC APP możesz posłuchać ulubionej stacji radiowej czy konkretnej muzyki na którą właśnie przyszła Ci ochota,
- zaawansowaną funkcjonalność - zmiany ustawień do aktualnych potrzeb lokatorów nie wymagają wykonywania wielu czynności - wystarczy jedno kliknięcie w iconę aplikacji lub klawisz zaprogramowanego włącznika,
- pełną kontrolę nad multimediami - z poziomu aplikacji DEIMIC APP, możesz swobodnie uaktywniać strefy dźwięku w wybranych pomieszczeniach i odtwarzać dokładnie to na co właśnie masz ochotę.

Katalog produktów

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016