Bezpieczne dziecko


System DEIMIC jako jeden z nielicznych systemów „Inteligentnego Domu” na świecie, posiada aż 3 zabezpieczenia antywłamaniowe i 2 tryby awaryjne, dające gwarancję funkcjonowania praktycznie w każdych warunkach. System we współpracy z alarmem na bieżąco monitoruje sytuację w obiekcie i jego najbliższej okolicy. Przejmuje funkcję alarmu i pozwala na zabezpieczanie stref bezpieczeństwa poprzez sceny i programy wykonawcze. Zgodnie z określonymi przez użytkowników wytycznymi uruchamia ”symulację obecności lokatorów” czy ”tryb napadowy”. Na bieżąco kontroluje wszystkie czujniki i w razie potrzeby automatycznie uruchamia zaprogramowane procedury bezpieczeństwa. Udostępnia podgląd z zainstalowanych kamer IP na wszystkie smartfony i tablety z zainstalowaną aplikacją DEIMIC APP.
Dla najmłodszych preferowany jest pakiet ”Bezpieczny pokój dla dziecka” i dodatek ”Super Niania”. Przy zastosowaniu specjalnej kamery z mikrofonem i zintegrowaniu jej z aplikacją DEIMIC APP, możemy mieć stały nasłuch oraz podgląd tego, co dzieje się u naszej pociechy.

Kiedy podrośnie możemy być też spokojni o dodatkowe zagrożenia wynikające z ciekawości dziecka i jego zainteresowania gniazdkami prądowymi czy instalacją elektryczną. Poprzez gniazdka sterowalne odcinamy prąd i uaktywniamy je pod naszą pełną kontrolą tylko wtedy, kiedy faktycznie są do czegoś potrzebne. Mamy też pełną swobodę w kontroli nad mediami, internetem, Wi-Fi i TV, co bardzo przydaje się szczególnie w wieku szkolnym, aby zmobilizować dzieci do nauki, odrabiania lekcji i ograniczyć wielogodzinne korzystanie z sieci.

Katalog produktów

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016