Funkcje inteligentnego domu


Spraw aby Twój Dom, Twoje Mieszkanie było takie, jakie sobie wymarzyłeś!

Zawładnij swoim otoczeniem

To niesamowite, że żyjemy w czasach gdy
nasz własny dom może zadbać o nasz komfort, bezpieczeństwo
oraz sam pilnuje aby rachunki były niższe niż kiedykolwiek wcześniej.

DEIMIC jak Prometeusz

System dostosuje całe oświetlenie do Twoich aktualnych potrzeb. Zadba o intensywność i natężenie oświetlenia względem pór dnia i warunków pogodowych. Będzie zawsze wyłączał za Ciebie światło i pilnował Twoich rachunków za oświetlenie.

Poczuj prawdziwy komfort

System umożliwi Ci stworzenie "prywatnego uniwersum", które na bieżąco kontrolować będzie wszystkie parametry domu, zgodnie z Twoimi preferencjami i aktualnymi potrzebami. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól aby to system zadbał o całą resztę.

Gwarantowane bezpieczeństwo systemu

Poczucie bezpieczeństwa to właściwie najistotniejsza kwestia dla każdej rodziny. System DEIMIC sprawi aby Twój dom był zawsze bezpieczny i z każdego miejsca na ziemi, dał Ci możliwość kontroli i skutecznego działania w razie jakiegokolwiek zagrożenia.

Niech każda wolna chwila będzie wyjątkowa

Jednym przyciskiem spraw aby Twój salon zmienił się w salę kinową, trybunę sportową  czy najlepszy klub w mieście. Nic nie ogranicza twoich możliwości w konfiguracji i tworzeniu własnych scen i programów.

Oszczędności automatyki domowej

Wszyscy w mniejszym lub większym stopniu dbamy o oszczędności. Pieniądze tak naprawdę uciekają nam z każdej strony. Może już czas aby odmienić tą sytuację i zadbać o nasze finanse?
System DEIMIC zadba o nasz domowy budżet. Poprzez odpowiednie zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem i innymi mediami, na bieżąco będzie generował nam oszczędności sięgające nawet 30%!

Czym sterujemy w domu

W wersji podstawowej

Gniazdka sterowalne

Żaluzje i rolety

Czujniki temperatury

Oświetlenie RGB Full Color

Bramy wjazdowe, garażowe / Furtki

Instalacje ogrodowe / zraszacze

Oświetlenie

Połączenie internetowe / Wi-Fi

Czujniki ruchu

Oświetlenie LED

Wersja podstawowa systemu czyli jeden moduł DEIMIC ONE Master, jest dedykowany dla obiektów do 120 m2. Większe lub cechujące się dużą ilością elementów sterowalnych obiekty, wymagające dodatkowego modułu rozszerzenia DEIMIC ONE Expander
 

Katalog produktów

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016