Aplikacja mobilna do sterowania domem

Aplikacja do której nie potrzebujesz żadnych narzędzi czy kreatorów, a zmiana funkcji odbywa się bezpośrednio na urządzeniu!

 

All in ONE

Wszystkiego czego potrzebujesz do sterowania swoim domem
z każdego miejsca na ziemi, to tylko jedna aplikacja.

 To Intuicyjna aplikacja do sterowania wszystkimi elementami wyposażenia, instalacjami i urządzeniami podłączonymi do systemu DEIMIC ONE.

FUNKCJONALNOŚĆ I WYGODA

Tworząc indywidualne Menu użytkownika, przypisujemy określony zakres sterowania i ograniczamy dostęp do systemu np.: do jednego pomieszczenia, jednej kondygnacji, wybranych funkcjonalności czy ściśle zdefiniowanych parametrów użytkowych. Najważniejsze elementy wyposażenia, instalacje i urządzenia podłączone do systemu inteligentnego domu, będą mogły być zarządzane z poziomu aplikacji wyposażonych w pełny dostęp do systemu DEIMIC ONE. Takie rozwiązanie gwarantuje, że tylko osoby odpowiedzialne będą mogły mieć wpływ na wszystko to, co dzieje się w Twoim najbliższym otoczeniu.

Responsywność

Responsywność czyli zdolność aplikacji do automatycznego i niewidocznego dla użytkownika dostosowania własnego rozmiaru do ekranu użytkownika. W praktyce oznacza to idealny wygląd na każdym urządzeniu o dowolnej przekątnej ekranu. Oznacza to również brak jakichkolwiek problemów z tworzeniem układu aplikacji, a także brak dodatkowych kosztów związanych z tworzeniem wizualizacji przez pracowników firmy - jest to często spotykany zabieg, a przy tym niezwykle irytujący w przypadku innych systemów. Należy pamiętać, że średni okres co który zmieniamy telefon wynosi 2 lata!

INTERFACE

W Aplikacji DEIMIC APP można swobodnie dobierać wielkości, kolorystykę i wygląd przycisków (icon), tworząc menu dla dowolnego użytkownika. System posiada ułatwienia dla osób starszych i specjalne aplikacje dla dzieci. Nie ma żadnych limitów i zapisuje kopie poprzednich ustawień, umożliwiając swobodny wybór najbardziej optymalnej funkcjonalności.

Dzięki rozbudowanym funkcjom wbudowanym w jądro systemu zarządzającego, każdy użytkownik aplikacji DEIMIC APP może zbudować swoje indywidualne menu; dostosować je pod preferencje użytkowe, język, stopień zaawansowania i aktualne potrzeby. Można swobodnie zmieniać wszystkie ustawienia, konfigurację i wygląd aplikacji oraz jej zawartości.

BEZPIECZEŃSTWO

Funkcje takie jak: ustawienia temperatury w wyznaczonych strefach, uzbrajanie alarmu i poszczególnych stref bezpieczeństwa, sterowanie klimatyzacją, wentylacją, rekuperacją, bramami wjazdowymi oraz zdalny, mobilny dostęp do domu, to zakres przypisany tylko do wyznaczonych użytkowników. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twój dom zawsze będzie bezpieczny i przyjazny dla jego mieszkańców.

System DEIMIC ONE i aplikacja sterująca DEIMIC APP, posiadają zabezpieczenia przed dostępem osób niepowołanych. Zintegrowanie urządzeń mobilnych typu: smartfon, smartwatch i tablet z systemem inteligentnego domu DEIMIC ONE, wymaga specjalnej korelacji tych urządzeń z aplikacją zarządzającą. Wszystkie transmisje pomiędzy systemem i ww. urządzeniami są szyfrowane, a mobilny dostęp do systemu mają tylko zdefiniowani wcześniej użytkownicy.

IKONY

 
Przejrzyste ikony dostosowane do aplikacji użytkownika, pozwalają w prosty i intuicyjny sposób sterować Twoim domem. Aplikacja DEIMIC APP posiada możliwość zmiany wyglądu ikon i całego menu. Można je powiększać, zmieniać kolorystykę, tło, dopasowywać pod preferencje osób starszych, a dzięki specjalnym skórkom i nakładką stworzyć przyjazną aplikację dla dzieci. Wszelkie zmiany i ustawienia w aplikacji są proste i trwają zaledwie kilka sekund.

Wszystkie platformy


Mobilność wymaga elastyczności, dlatego aplikacja DEIMIC APP może być obsługiwana na wszystkich popularnych platformach
systemowych. Twój smartfon i tablet z systemem: iOS, Android, Windows Phone czy Linux, będą bez problemu współpracować zarówno z systemem, jak i samą aplikacją DEMIC APP.
Przetestuj już teraz aplikację DEIMIC APP za darmo,
pobierając ją ze sklepu lub skanując kod QR.

Katalog produktów

 

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016