Współpraca

 

Produkty DEIMIC ONE są dedykowane do standardu IoT - Internet of Things!

Zostań naszym partnerm biznesowym i twórz z nami technologiczną przyszłość!

W nadchodzącej ekspansji standardów Internet of Things (IoT), firma DEIMIC opracowała innowacyjny produkt w technologii DEIMIC ONE, będący systemem inteligentnego sterowania i zarządzania dowolnymi obiektami. System DEIMIC ONE jest dedykowany zarówno dla klientów indywidualnych: domy, wille, mieszkania, apartamenty, penthouse, jak i dla deweloperów oraz inwestorów: apartamentowce, obiekty komercyjne, obiekty użyteczności publicznej: hotele, sklepy, hale sportowe, gastronomia, szpitale, sanatoria czy SPA.

System jak i sam produkt DEIMIC ONE, został opracowany z przeznaczeniem do wieloletniego użytkowania i przystosowany do wszelkiego rodzaju upgrade-ów. To właśnie dlatego inżynierowie i automatycy firmy DEIMIC, stworzyli system w oparciu o rozwiązanie kablowe (struktura okablowania na bazie tych samych kabli jak w intalacjach standardowych, ułożonych w inny sposób, zgodnie z wytycznymi standardu DEIMIC ONE). System zbudowany o ww. rozwiązanie, gwarantuje odporność na wszelkie zakłócenia wynikacjące ze wzajemnej komunikacji i używania coraz większej ilości urządzeń elektronicznych w naszym otoczeniu. Rozwiązania zastosowane w systemach DEIMIC ONE, są jednymi z najbardziej niezawodnych i przygotowanych do współpracy ze zbliżającym się standardem "Internet of Things".

Więcej informacji na ten temat w dziale: Systemy kablowe vs. Bezprzewodowe.
Firma DEIMIC stworzyła szeroką ofertę i różnorodne formy podjęcia współpracy w zakresie: instalacji, sprzedaży, dystrybucji i stosowania produktów DEIMIC ONE na skalę globalną. Aby lepiej przedstawić każdą z nich, opracowaliśmy 5 różnych działów, z informacjami i ofertą współpracy skierowaną dla: instalatorów, dystrybutorów, projektantów, deweloperów i świata biznesu.  Zostały tam szczegółowo określone parametry i możliwości podjęcia współpracy, warunki oraz ceny sprzedaży produktów DEIMIC, kanały dystrybucyjne oraz polityka cenowa w kraju i zagranicą.

Oferta dla Instalatorów

Firma DEIMIC przygotowała ofertę współpracy dla: instalatorów, elektroinstalatorów, monterów i integratorów innych systemów dostępnych na rynku. W ramach programu "DEIMIC Program Sales" zostały dokładnie sprecyzowane warunki rozpoczęcia współpracy i określone jej warianty. Szczegółowo została też przedstawiona charakterystyka produktów oraz możliwości jego zastosowania.
Szczegóły oferty: Dla Instalatorów

Oferta dla Dystrybutorów

Firma DEIMIC opracowując politykę cenową, przygotowała specjalną ofertę skierowaną zarówno do firm branżowych, jak i  wyspecjalizowanych w dystrybucji produktów oraz ogólnie zajmujących się handlem na rynku krajowym i zagranicznym. Ponadto wyszczególnione zostały precyzyjne warunki, zakres oraz możliwości podjęcia współpracy na zasadzie: Autoryzowanego Dystrybutora produktów DEIMIC, Dystrybutora Regionalnego oraz dla innych firm dystrybucyjnych.
Szczegóły oferty: Dla Dystrybutorów

Oferta dla Projektantów

Firma DEIMIC od dłuższego już czasu współpracuje z biurami projektowymi, głownie z regionu północnej i centralnej części kraju. Taka forma współpracy przyniosła wymierne korzyści zarówno dla DEIMICa, jak i projektantów mogących zaproponować swoim klientom, nowe rozwiązania w zakresie: funkcjonalności, bezpieczeństwa i oszczędności. Obecnie DEIMIC rozpoczyna ekspansję związaną z nowym produktem DEIMIC ONE Box. W związku z tym, oferuje atrakcyjne formy podjęcia współpracy dla wszelkich biur projektowych, samodzielnych projektantów i architektów.
Szczegóły oferty: Dla Projektantów

Oferta dla Deweloperów

Firma DEIMIC jest spółką działającą w kraju - DEIMIC Sp. z o.o., w Europie Zachodniej, Azji i pozostałych kontynentach - DEIMIC Ltd. oraz w ramach - DEIMIC Middle EAST, na Bliskim Wschodzie i Zatoce Perskiej. Jesteśmy m.in.: członkiem Polsko-Saudyjskiej Rady Biznesu i Izby Handlowej, co umożliwia nam ekspansję na rynki krajów GCC. W centrum naszego zainteresowania w tych krajach są właśnie firmy deweloperskie, z którymi realizujemy projekty inwestycyjne. Obecnie firma DEIMIC przygotowała także sprecyzowaną ofertę, skierowaną głownie do krajowych deweloperów. W tym celu powstał też program "DEIMIC Program Sales", w ramach którego deweloperzy otrzymają najlepszą możliwą ofertę podjęcia współpracy i wszelką inną pomoc potrzebną przy jej realizacji.
Szczegóły oferty: Dla Deweloperów

Oferta dla Biznesu

Firma DEIMIC oferuje podmiotom biznesowym, jeden z najbardziej uniwersalnych systemów inteligentnego sterowania i zarządzania automatyką budynkową. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego wachlarza odbiorców, którzy poprzez zastosowanie technologii DEIMIC ONE, znacznie podwyższą swoje możliwości i uatrakcyjnią w ten sposób ofertę, skierowaną dla określonego targetu klientów. Hotele, szpitale, sanatoria, obiekty komercyjne i gastronomiczne, mogą być od teraz zarządzane przez system znacząco podwyższający obecny standard oraz pozwalający na uzyskanie dodatkowych korzyści i oszczędności, tak ważnych dla każdego biznesu.
Szczegóły oferty: Dla Biznesu

Katalog produktów

 

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016