Współpraca

 

Produkty DEIMIC ONE są dedykowane do standardu IoT - Internet of Things!

Zostań naszym partnerm biznesowym i twórz z nami technologiczną przyszłość!

W nadchodzącej ekspansji standardów Internet of Things (IoT), firma DEIMIC opracowała innowacyjny produkt w technologii DEIMIC ONE, będący systemem inteligentnego sterowania i zarządzania dowolnymi obiektami. System DEIMIC ONE jest dedykowany zarówno dla klientów indywidualnych: domy, wille, mieszkania, apartamenty, penthouse, jak i dla deweloperów oraz inwestorów: apartamentowce, obiekty komercyjne, obiekty użyteczności publicznej: hotele, sklepy, hale sportowe, gastronomia, szpitale, sanatoria czy SPA.

System jak i sam produkt DEIMIC ONE, został opracowany z przeznaczeniem do wieloletniego użytkowania i przystosowany do wszelkiego rodzaju upgrade-ów. To właśnie dlatego inżynierowie i automatycy firmy DEIMIC, stworzyli system w oparciu o rozwiązanie kablowe (struktura okablowania na bazie tych samych kabli jak w intalacjach standardowych, ułożonych w inny sposób, zgodnie z wytycznymi standardu DEIMIC ONE). System zbudowany o ww. rozwiązanie, gwarantuje odporność na wszelkie zakłócenia wynikacjące ze wzajemnej komunikacji i używania coraz większej ilości urządzeń elektronicznych w naszym otoczeniu. Rozwiązania zastosowane w systemach DEIMIC ONE, są jednymi z najbardziej niezawodnych i przygotowanych do współpracy ze zbliżającym się standardem "Internet of Things".

Więcej informacji na ten temat w dziale: Systemy kablowe vs. Bezprzewodowe.
Firma DEIMIC stworzyła szeroką ofertę i różnorodne formy podjęcia współpracy w zakresie: instalacji, sprzedaży, dystrybucji i stosowania produktów DEIMIC ONE na skalę globalną. Aby lepiej przedstawić każdą z nich, opracowaliśmy 5 różnych działów, z informacjami i ofertą współpracy skierowaną dla: instalatorów, dystrybutorów, projektantów, deweloperów i świata biznesu.  Zostały tam szczegółowo określone parametry i możliwości podjęcia współpracy, warunki oraz ceny sprzedaży produktów DEIMIC, kanały dystrybucyjne oraz polityka cenowa w kraju i zagranicą.

Oferta dla Instalatorów

Firma DEIMIC przygotowała ofertę współpracy dla: instalatorów, elektroinstalatorów, monterów i integratorów innych systemów dostępnych na rynku. W ramach programu "DEIMIC Program Sales" zostały dokładnie sprecyzowane warunki rozpoczęcia współpracy i określone jej warianty. Szczegółowo została też przedstawiona charakterystyka produktów oraz możliwości jego zastosowania.
Szczegóły oferty: Dla Instalatorów

Oferta dla Dystrybutorów

Firma DEIMIC opracowując politykę cenową, przygotowała specjalną ofertę skierowaną zarówno do firm branżowych, jak i  wyspecjalizowanych w dystrybucji produktów oraz ogólnie zajmujących się handlem na rynku krajowym i zagranicznym. Ponadto wyszczególnione zostały precyzyjne warunki, zakres oraz możliwości podjęcia współpracy na zasadzie: Autoryzowanego Dystrybutora produktów DEIMIC, Dystrybutora Regionalnego oraz dla innych firm dystrybucyjnych.
Szczegóły oferty: Dla Dystrybutorów

Oferta dla Projektantów

Firma DEIMIC od dłuższego już czasu współpracuje z biurami projektowymi, głownie z regionu północnej i centralnej części kraju. Taka forma współpracy przyniosła wymierne korzyści zarówno dla DEIMICa, jak i projektantów mogących zaproponować swoim klientom, nowe rozwiązania w zakresie: funkcjonalności, bezpieczeństwa i oszczędności. Obecnie DEIMIC rozpoczyna ekspansję związaną z nowym produktem DEIMIC ONE Box. W związku z tym, oferuje atrakcyjne formy podjęcia współpracy dla wszelkich biur projektowych, samodzielnych projektantów i architektów.
Szczegóły oferty: Dla Projektantów

Oferta dla Deweloperów

Firma DEIMIC jest spółką działającą w kraju - DEIMIC Sp. z o.o., w Europie Zachodniej, Azji i pozostałych kontynentach - DEIMIC Ltd. oraz w ramach - DEIMIC Middle EAST, na Bliskim Wschodzie i Zatoce Perskiej. Jesteśmy m.in.: członkiem Polsko-Saudyjskiej Rady Biznesu i Izby Handlowej, co umożliwia nam ekspansję na rynki krajów GCC. W centrum naszego zainteresowania w tych krajach są właśnie firmy deweloperskie, z którymi realizujemy projekty inwestycyjne. Obecnie firma DEIMIC przygotowała także sprecyzowaną ofertę, skierowaną głownie do krajowych deweloperów. W tym celu powstał też program "DEIMIC Program Sales", w ramach którego deweloperzy otrzymają najlepszą możliwą ofertę podjęcia współpracy i wszelką inną pomoc potrzebną przy jej realizacji.
Szczegóły oferty: Dla Deweloperów

Oferta dla Biznesu

Firma DEIMIC oferuje podmiotom biznesowym, jeden z najbardziej uniwersalnych systemów inteligentnego sterowania i zarządzania automatyką budynkową. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego wachlarza odbiorców, którzy poprzez zastosowanie technologii DEIMIC ONE, znacznie podwyższą swoje możliwości i uatrakcyjnią w ten sposób ofertę, skierowaną dla określonego targetu klientów. Hotele, szpitale, sanatoria, obiekty komercyjne i gastronomiczne, mogą być od teraz zarządzane przez system znacząco podwyższający obecny standard oraz pozwalający na uzyskanie dodatkowych korzyści i oszczędności, tak ważnych dla każdego biznesu.
Szczegóły oferty: Dla Biznesu

Katalog produktów

 

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016