Instalacja w miejscowości Pluskowęsy w województwie Kujawsko-pomorskim przebiegła jak zwykle bardzo sprawnie i przyjemnie. Zainstalowany tam moduł Deimic One Master steruje zarówno bramą garażową jak również bramą wjazdową. W pięknym domu niedaleko słynnej miejscowości Golub-Dobrzyń możemy sterować aż trzydziestoma sześcioma sekcjami oświetlenia w domu oraz

Niezwykle dokładna instalacja modułu głównego Deimic One Master oraz dwóch modułów dodatkowych Deimic One Expander – Stawki, Toruń. Dla najwyższego komfortu użytkowania system Deimic One steruje tutaj ponad pięćdziesięcioma sekcjami oświetlenia zarówno w domu jak i ogrodzie. Poza powyższym oświetleniem dostępnych jest również dziesięć obwodów oświetlenia LED.

Realizacja w Toruniu

W ostatnim czasie oddaliśmy do dyspozycji kolejną realizację, tym razem jest to instalacja systemu inteligentnego domu zawierającego wszystkie przewidziane jej elementy w domu w Toruniu w województwie Kujawsko-pomorskim. W w/w domu zainstalowane zostały wszelkiego rodzaju urządzenia dbające o bezpieczeństwo domowników takie jak specjalistyczne alarmy jak również o ich komfort zarówno w domu jak i ogrodzie.

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016