Previous Next

Możliwości systemu DEIMIC ONE są praktycznie nieograniczone - możemy kontrolować cały dom za pomocą intuicyjnej aplikacji w naszym telefonie. Bez znaczenia czy chcemy sprawdzić aktualny stan alarmu czy włączyć zraszacze w ogrodzie, możemy to zrobić z dowolnego miejsca na świecie. Instalacje z użyciem naszych modułów przeprowadzaliśmy już w takich miejscowościach jak Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław czy Zielona Góra. Oczywiście jesteśmy w stanie zainstalować nasz system wszędzie za pośrednictwem naszych autoryzowanych instalatorów, zdarza się także, że montujemy systemy w mniejszych miejscowościach niż miasta wojewódzkie np. Ostróda, Płock, Ełk, Inowrocław, Grudziądz, Leszno, Mława, Mińsk Mazowiecki czy Koszalin.

Mamy nadzieję drogi użytkowniku, że zdążyłeś się już zapoznać z naszą aplikacją Deimic APP - prawdopodobnie najlepszą aplikacją na świecie do obsługi Inteligentnego Domu! Aplikacja zbiera tylko pochlebne opinie i oceny przede wszystkim jeśli chodzi o intuicyjność, aplikacja jest odpowiednia zarówno dla osób starszych jak również dla dzieci. Każdy użytkownik może dowolnie konfigurować aplikację pod swoje własne potrzeby, dostosować menu i zmieniać preferencje.

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016