Kariera w Deimc - wymarzona praca!

 

Oferujemy Ci niepowtarzalną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowej firmie.

 

Działamy na rynku inteligentnych systemów zarządzających, automatyki budowlanej i nowoczesnych technologii IT.

 

Firma DEIMIC działa w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firmę tworzy grupa młodych i ambitnych osób, charakteryzujących się umiejętnościami pracy w zespole, samodyscypliną i specjalizacją w wybranych dziedzinach.

Obecnie Firma DEIMIC proponuje możliwość podjęcia współpracy, stażu lub zatrudnienia na stałe (umowa o pracę), na następujących etatach:

Instalator / Integrator systemów - wymagania: doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej, umiejętność wykonywania instalacji na podstawie rysunków technicznych i projektów elektrycznych.

Specjalista ds. marketingu  - wymagania: dobra znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie, umiejętności interpersonalne, biegła znajomość obsługi portali społecznościowych (social media), doświadczenie w tworzeniu promocji produktów, znajomość zagadnień z dziedziny komunikacji marketingowej B2B, B2C i tworzenia własnego audytorium.
Mile widziane: znajomość dodatkowego języka obcego, prawo jazdy kat. B, doświadczenie na podobnym stanowisku.

Specjalista ds. handlu / handlowiec - wymagania: dobra znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie, umiejętności interpersonalne, swoboda w mówieniu i artykułowaniu skomplikowanych zagadnień w prosty, zrozumiały sposób.
Mile widziane: znajomość dodatkowego języka obcego, prawo jazdy kat. B, doświadczenie na podobnym stanowisku.


Zgłoszenia prosimy wysyłać w formie CV ze zdjęciem na adres: biuro@deimic.com

Oferta skierowana jest do osób z wykształceniem maturalnym, wyższym, studentów (wieczorowych i zaocznych) oraz obcokrajowców posiadających co najmniej 6 miesięczne pozwolenie na prace w Polsce.

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016