Kariera w Deimc - wymarzona praca!

 

Oferujemy Ci niepowtarzalną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowej firmie.

 

Działamy na rynku inteligentnych systemów zarządzających, automatyki budowlanej i nowoczesnych technologii IT.

 

Firma DEIMIC działa w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firmę tworzy grupa młodych i ambitnych osób, charakteryzujących się umiejętnościami pracy w zespole, samodyscypliną i specjalizacją w wybranych dziedzinach.

Obecnie Firma DEIMIC proponuje możliwość podjęcia współpracy, stażu lub zatrudnienia na stałe (umowa o pracę), na następujących etatach:

Instalator / Integrator systemów - wymagania: doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej, umiejętność wykonywania instalacji na podstawie rysunków technicznych i projektów elektrycznych.

Specjalista ds. marketingu  - wymagania: dobra znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie, umiejętności interpersonalne, biegła znajomość obsługi portali społecznościowych (social media), doświadczenie w tworzeniu promocji produktów, znajomość zagadnień z dziedziny komunikacji marketingowej B2B, B2C i tworzenia własnego audytorium.
Mile widziane: znajomość dodatkowego języka obcego, prawo jazdy kat. B, doświadczenie na podobnym stanowisku.

Specjalista ds. handlu / handlowiec - wymagania: dobra znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie, umiejętności interpersonalne, swoboda w mówieniu i artykułowaniu skomplikowanych zagadnień w prosty, zrozumiały sposób.
Mile widziane: znajomość dodatkowego języka obcego, prawo jazdy kat. B, doświadczenie na podobnym stanowisku.


Zgłoszenia prosimy wysyłać w formie CV ze zdjęciem na adres: biuro@deimic.com

Oferta skierowana jest do osób z wykształceniem maturalnym, wyższym, studentów (wieczorowych i zaocznych) oraz obcokrajowców posiadających co najmniej 6 miesięczne pozwolenie na prace w Polsce.

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży moich danych osobowych oraz danych umieszczonych w formularzu na potrzeby przygotowania oferty handlowej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Deimic Sp. z o.o. z siedzibą w Pigży w imieniu własnym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016