Deimic Blog

Instalacje inteligentnego domu, a poziom trudności

Każda z osób zastanawiających się nad zakupem systemu inteligentnego domu staje przed pewnym wyborem. Czy instalacja jest skomplikowana, czy poradzę sobie samemu, czy powinienem wynająć instalatora czy może poradzi sobie mój znajomy - w końcu jest elektrykiem...

Okazuje się, że nawet dla instalatorów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z systemami inteligentnych domów - instalacje inteligentnego domu nie stanowią problemu - instalacja systemu inteligentnego domu w zasadzie nie różni się od instalacji alarmu, a do pełnej konfiguracji systemu wystarczy komputer z systemem Microsoft Windows. Nawet dla niewprawionej osoby maksymalny czas pracy przy domu o powierzchni dwustu metrów kwadratowych to 2-3 dni. Wszelkie potrzebne informacje takie jak tutoriale w formie filmów online czy instrukcje instalacji lub konfiguracji, zawsze dostępne są na naszej stronie internetowej. Instalacje inteligentnego domu nie muszą być trudne - a ty zdobędziesz doświadczenie potrzebne w przyszłości. Automatyka domowa firmy Deimic to najwyższa jakość wykonania i przyjemność z późniejszego użytkowania.

Poniżej znajduje się kilka ważnych linków, które będą pomocne podczas zakładania instalacji inteligentnego domu:

 

 

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016