Deimic Blog

Automatyka budynkowa - trendy i zastosowanie cz.1

Coraz modniejsze od niedawno hasła takie jak automatyka budynku czy automatyka budynkowa to już coś więcej niż tylko popularne słowa. W praktyce to coś o wiele przydatniejszego i przyjemniejszego. To także coś co ogranicza wydatki oraz oszczędza twój czas! Wyjaśniamy co to jest, jak najlepiej to wykorzystać i na co uważać.

Automatyka budynkowa to kompleksowe rozwiązania jeśli chodzi zarówno o sterowanie urządzeniami wewnątrz jak np. opuszczanie bądź podnoszenie rolet gdy mamy na to ochotę bezpośrednio z tabletu czy automatyzowanie pewnych czynności jak np. automatyczne podlewanie ogrodu jeśli nie wystąpiły opady przez co najmniej 24 godziny, ale do rzeczy... Każdemu z nas zależy, żeby żyć jak najwygodniej oraz nie wydawać pieniędzy niepotrzebnie - jest jeszcze kilka innych kwestii natomiast o nich w innym artykule i innego dnia. Do wygodnego życia czasem wystarczy niezła kanapa, a czasem rozbudowany system multimedialny z obsługą bezprzewodową. Problem pojawia się gdy np. w pięknym pomieszczeniu o świetnej akustyce i wyrafinowanym sprzęcie dla audiofila jest za jasno. Z pomocą przychodzi nam system automatyki domowej taki jak np. Deimic One. Rozróżniamy dwa moduły tj. Deimic One Master oraz Deimic One Expander. Sterując oświetleniem, roletami, gniazdkami, a także wieloma innymi urządzeniami mamy do czynienia z prawdziwym systemem do sterowania naszym domem. W tym momencie przestaje mieć znaczenie, która jest godzina - wystarczy wybrać odpowiednią scenę, aby światła przygasły jak w kinie do pewnego poziomu, a wszystkie rolety zostały opuszczone. Inne kwestie, a być może nawet ważniejsze - to kwestie oszczędności - o tym już wkrótce - w kolejnych wpisach!

Jeśli chciałbyś zainstalować w swoim domu czy mieszkaniu system automatyki budynkowej - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016