Deimic Blog

Inteligentne instalacje elektryczne

Komfort i wygoda z systemem Deimic One to nie tylko praktyczne i łatwe sterowanie całym domem - to przede wszystkim automatyzacja i komfort który raz ustawiony działa zawsze. W firmie Deimic nazywamy to Scenami - są to funkcje zgrupowane w przyjemny sposób, a dodatkowo oszczędzające nasze pieniądze.


Ustawienie oświetlenia to jeden z najtrudniejszych etapów - często dopiero na etapie wykańczania domu czy mieszkania stwierdzamy w którym miejscu znajdzie się oświetlenie danego typu, a często inne z tego miejsca znika bezpowrotnie. Konfigurując włącznik od danego oświetlenia, a następnie kilka kolejnych, jesteśmy w stanie przypisać je do danej sceny np. oświetlenie w salonie. Wybierając i bawiąc się różnymi światłami, po pewnym czasie jaki spędzimy w domu, zdamy sobie sprawę, że zawsze korzystając z danej lampy, używamy również oświetlenia LED np. przy suficie. Dodatkowo w tym samym momencie powinny zasunąć się rolety zewnętrzne - tak własnie powstają sceny.


Każdą scenę tworzy użytkownik i to on najlepiej wie czego oczekuje. Właśnie dlatego w firmie Deimic dbamy o możliwość i dowolność konfiguracji państwa systemu. Postaraliśmy się aby było łatwe i przyjemne, aby konfigurowało się w mgnieniu oka oraz żeby niezawodnie działało latami.

Poznaj cenę systemu Deimic One
TakNie

TakNie

TakNie

TakNie

TakNie
Velux
Fakro
Inny
TakNie

TakNie
TakNie

Grzanie
Chłodzenie
TakNie

Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby wykonania wyceny. Zgadzam się na kontakt przedstawiciela firmy Deimic sp. z o.o. w celu jej przedstawienia.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie - System Sterowania DEIMIC.
Polityka Prywatności
Graphic concept by Empire Levi Dubai © 2016